Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Refreshments

225 products
Labels:
Brands:

GERANI
Gerani Lemonade Soft Drink 1,5 lt
1.25€/L
 
1.88€
 
Add
 

GERANI
Gerani Biral Soft Drink 1,5 lt
1.25€/L
 
1.88€
 
Add
 

GERANI
Gerani Orangeade Soft Drink 1,5 lt
1.25€/L
 
1.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

COCA COLA
Coca Cola Zero Soft Drink 2 x 1 lt
1.25€/L
 
2.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

COCA COLA
Coca Cola Soft Drink 2 x 1 lt
1.25€/L
 
2.50€
 
Add
 

COCA COLA
Coca Cola Light Soft Drink 1,5 lt
1.27€/L
 
1.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

IVI
Ivi Soda Soda Sleek 6 x 330 ml
1.29€/L
 
2.56€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Lemonade Refreshment 330 ml
1.30€/L
 
0.43€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Gazoza Soft drink 330 ml
1.30€/L
 
0.43€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XALKIADAKIS
Χalkiadakis Beer Soda 330 ml
1.30€/L
 
0.43€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XALKIADAKIS
Χalkiadakis Orangeade Soft drink 330 ml
1.30€/L
 
0.43€
 
Add
 

COCA COLA
Coca Cola Zero Soft Drink 1,5 lt
1.30€/L
 
1.95€
 
Add
 

COCA COLA
Coca Cola Zero Soft Drink Caffeine Free 1.5 lt
1.30€/L
 
1.95€
 
Add
 

COCA COLA
Coca Cola Soft Drink 1,5 lt
1.30€/L
 
1.95€
 
Add
 

IVI
Ivi Lemonade Refreshment 1,5 lt
1.32€/L
 
1.98€
 
Add
 

IVI
Ivi Orangeade Refreshment with Carbonate 1,5 lt
1.32€/L
 
1.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

COCA COLA
Coca Cola Zero Soft Drink 1 lt
1.35€/L
 
1.35€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

COCA COLA
Coca Cola Soft Drink 1 lt
1.35€/L
 
1.35€
 
Add
 

ARKADI
Arkadi Beer Beverage Soft Drink 1.5 lt
1.39€/L
 
2.08€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIKOS
Vikos Soft Drink Lemonade With Stevia 6 x 330 ml
1.41€/L
 
2.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIKOS
Vikos Lemonade Soft Drink 6 x 330 ml
1.41€/L
 
2.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FIMI
Fimi Lemonade Refreshment 6 x 330 ml
1.43€/L
 
2.83€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FIMI
Fimi Pink Grapefruit 6 x 330 ml
1.43€/L
 
2.83€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

IVI
Ivi Soda Lemon Soda Refreshment Sleek 6 x 330 ml
1.44€/L
 
2.86€
 
Add
 

TUBORG
Tuborg Soda Soft Drink 4 x 500 ml
1.44€/L
 
2.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FIMI
Fimi Cola Soft drink 330 ml
1.45€/L
 
0.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FIMI
Fimi Gazza Soft drink 330 ml
1.45€/L
 
0.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FIMI
Fimi Lemonade Refreshment 330 ml
1.45€/L
 
0.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FIMI
Fimi Mandarinade Soft drink 330 ml
1.45€/L
 
0.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FIMI
Fimi Mpiral Soft drink 330 ml
1.45€/L
 
0.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FIMI
Fimi Orangeade Soft drink 330 ml
1.45€/L
 
0.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FIMI
Fimi Orangeade Carbonate Free Soft Drink 330 ml
1.45€/L
 
0.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FIMI
Fimi Pink Grapefruit 330 ml
1.45€/L
 
0.48€
 
Add
 

TUBORG
Tuborg Soda Soft Drink 500 ml
1.46€/L
 
0.73€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TUBORG
Tuborg Soda Lemon Soft Drink 5 x 330 ml + 1 Free
1.52€/L
 
3.00€
 
Add
 

TUBORG
Tuborg Soda Soft Drink 330 ml
1.55€/L
 
0.51€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TUBORG
Tuborg Mixer Soft Drink Mango Passfruit 4 x 330 ml
1.57€/L
 
2.07€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TUBORG
Tuborg Mixer Soft Drink Pineapple Lime Mint 4 x 330 ml
1.57€/L
 
2.07€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

IVI
Ivi Lemonade Refreshment 6 x 330 ml
1.59€/L
 
3.15€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved