Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Refreshments

225 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions

IVI
Ivi Orangeade Refreshment with Carbonate 6 x 330 ml
1.59€/L
 
3.15€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

IVI
Ivi Orangeade Carbonate Free Soft Drink 6 x 330 ml
1.59€/L
 
3.15€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIKOS
Vikos Orangeade soft drink 6 x 330 ml
1.59€/L
 
3.15€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

IVI
Ivi Pink Grapefruit Soft drink 6 x 330 ml
1.59€/L
 
3.15€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Soda Water 330 ml
1.61€/L
 
0.53€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Soda Water 6 x 330 ml
1.61€/L
 
3.18€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIKOS
Vikos Pink Grapefruit soft drink 6 x 330 ml
1.61€/L
 
3.19€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TUBORG
Tuborg Tonic Soft Drink 5 x 330 ml + 1 Free
1.64€/L
 
3.25€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIKOS
Vikos Cola Zero Soft Drink Box 4 x 330 ml
1.65€/L
 
2.18€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIKOS
Vikos Cola Refreshment Box 4 x 330 ml
1.65€/L
 
2.18€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

7 UP
7 Up Free Soft drink 6 x 330 ml
1.77€/L
 
3.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

COCA COLA
Coca Cola Zero Soft Drink 4 x 500 ml
1.77€/L
 
3.54€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

COCA COLA
Coca Cola Soft Drink 4 x 500 ml
1.77€/L
 
3.54€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LΟUX
Loux Lemonade Refreshment 6 x 330 ml
1.79€/L
 
3.55€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

LΟUX
Loux Orangeade Soft drink 6 x 330 ml
1.79€/L
 
3.55€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEPSI
Pepsi Cola Soft drink 6 x 330 ml
1.80€/L
 
3.57€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEPSI
Pepsi Twist Cola Soft Drink with Lemon 6 x 330 ml
1.80€/L
 
3.57€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEPSI
Pepsi Twist Cola Soft drink with lemon Sugar Free 6 x 330 ml
1.84€/L
 
3.65€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEPSI
Pepsi Zero Cola Lime Soft Drink Sugar Free 6 x 330 ml
1.84€/L
 
3.65€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PEPSI
Pepsi Zero Cola Soft drink Sugar Free 6 x 330 ml
1.84€/L
 
3.65€
 
Add
 

IVI
Ivi Soda Soda Sleek 330 ml
1.85€/L
 
0.61€
 
Add
 

VIKOS
Vikos Cola Zero Soft drink 330 ml
1.88€/L
 
0.62€
 
Add
 

VIKOS
Vikos Cola Soft drink 330 ml
1.88€/L
 
0.62€
 
Add
 

VIKOS
Vikos Soft Drink Lemonade With Stevia 330 ml
1.88€/L
 
0.62€
 
Add
 

VIKOS
Vikos Lemonade Refreshment 330 ml
1.88€/L
 
0.62€
 
Add
 

VIKOS
Vikos Soda Soda Soft drink 330 ml
1.88€/L
 
0.62€
 
Add
 

GREEN COLA
Green Cola Soft Drink Sugar Free 4 x 500 ml
1.96€/L
 
3.92€
 
Add
 

KLIAFA
Kliafa Lemonade Soft Drink 330 ml
2.00€/L
 
0.66€
 
Add
 

KLIAFA
Kliafa Orange Juice Soft Drink 330 ml
2.00€/L
 
0.66€
 
Add
 

KLIAFA
Kliafa Orange Juice Soft Drink Non Carbonated 330 ml
2.00€/L
 
0.66€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

COCA COLA
Coca Cola Zero Soft Drink 5 x 330 ml + 1 Free
2.01€/L
 
3.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

COCA COLA
Coca Cola Soft Drink 5 x 330 ml + 1 Free
2.01€/L
 
3.98€
 
Add
 

7 UP
7 Up Free Soft drink 500 ml
2.04€/L
 
1.02€
 
Add
 

GREEN COLA
Green Cola Soft Drink Sugar Free 330 ml
2.06€/L
 
0.68€
 
Add
 

VIKOS
Vikos Cola Zero Soft Drink Box 330 ml
2.06€/L
 
0.68€
 
Add
 

VIKOS
Vikos Cola Refreshment Box 330 ml
2.06€/L
 
0.68€
 
Add
 

IVI
Ivi Soda Lemon Soda Refreshment Sleek 330 ml
2.06€/L
 
0.68€
 
Add
 

VIKOS
Vikos Orangeade soft drink 330 ml
2.12€/L
 
0.70€
 
Add
 

LΟUX
Loux Orange Juice Without Carbonate 330 ml
2.12€/L
 
0.70€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved