Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

Refreshments

225 products
Labels:
Brands:

TUBORG
Tuborg Mixer Soft Drink Mango Passfruit 330 ml
2.12€/L
 
0.70€
 
Add
 

TUBORG
Tuborg Mixer Soft Drink Pink Grapefruit & Sanguine 330 ml
2.12€/L
 
0.70€
 
Add
 

TUBORG
Tuborg Mixer Soft Drink Pineapple Lime Mint 330 ml
2.12€/L
 
0.70€
 
Add
 

TUBORG
Tuborg Lemon Soda Soft Drink 330 ml
2.12€/L
 
0.70€
 
Add
 

PEPSI
Pepsi Cola Soft drink 500 ml
2.12€/L
 
1.06€
 
Add
 

FANTA
Fanta Orangeade Soft Drink With Carbonate 4 x 500 ml
2.14€/L
 
4.28€
 
Add
 

LΟUX
Loux Lemonade Refreshment 330 ml
2.15€/L
 
0.71€
 
Add
 

LΟUX
Loux Orangeade Soft drink 330 ml
2.15€/L
 
0.71€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SPRITE
Sprite Zero Soft Drink Lemon Lime 6 x 330 ml
2.15€/L
 
4.25€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FIMI
Fimi Lemonade Soft Drink Glass Bottle 250 ml
2.16€/L
 
0.54€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FIMI
Fimi Orangeade Refreshment Glass Bottle 250 ml
2.16€/L
 
0.54€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FIMI
Fimi Orangeade Carbonate Free Soft Drink Glass Bottle 250 ml
2.16€/L
 
0.54€
 
Add
 

PEPSI
Pepsi Zero Cola Soft drink Sugar Free 500 ml
2.16€/L
 
1.08€
 
Add
 

FANTA
Fanta Orangeade Soft Drink With Carbonate 500 ml
2.16€/L
 
1.08€
 
Add
 

GREEN
Green Mocktails Passion Fruit Soda Sugar Free 330 ml
2.18€/L
 
0.72€
 
Add
 

GREEN
Green Mocktails Soft Drink Pink Grapefruit Sugar Free 330 ml
2.18€/L
 
0.72€
 
Add
 

GREEN
Green Mocktails Passion Fruit Soda Sugar Free 4 x 330 ml
2.18€/L
 
2.88€
 
Add
 

GREEN
Green Mocktails Pink Grapefruit Soft Drink Sugar Free 4 x 330 ml
2.18€/L
 
2.88€
 
Add
 

SPRITE
Sprite Lemon Lime Soft Drink 4 x 500 ml
2.22€/L
 
4.44€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIKOS
Vikos Refreshment cherry soda 6 x 330 ml
2.23€/L
 
4.41€
 
Add
 

SPRITE
Sprite Lemon Lime Soft Drink 500 ml
2.24€/L
 
1.12€
 
Add
 

IVI
Ivi Lemonade Refreshment 330 ml
2.27€/L
 
0.75€
 
Add
 

IVI
Ivi Orangeade Refreshment with Carbonate 330 ml
2.27€/L
 
0.75€
 
Add
 

IVI
Ivi Orangeade Carbonate Free Soft Drink 330 ml
2.27€/L
 
0.75€
 
Add
 

IVI
Ivi Pink Grapefruit Soft drink 330 ml
2.27€/L
 
0.75€
 
Add
 

FANTA
Fanta Lemonade Soft drink 500 ml
2.28€/L
 
1.14€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

SPRITE
Sprite Lemon Lime Soft Drink 6 x 330 ml
2.28€/L
 
4.52€
 
Add
 

TUBORG
Tuborg Tonic Soft Drink 330 ml
2.30€/L
 
0.76€
 
Add
 

VIKOS
Vikos Soft drink Pink Grapefruit 330 ml
2.30€/L
 
0.76€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Lemon Soda Zero Sugar 6 x 330 ml
2.30€/L
 
4.56€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Lemon Soda Zero Sugar 330 ml
2.33€/L
 
0.77€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XIXO
Xixo Soft Drink Tutti Fruity & Apple 250 ml
2.36€/L
 
0.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XIXO
Xixo Soft Drink Mojito Lemonade 250 ml
2.36€/L
 
0.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XIXO
Xixo Soft Drink Pink Lemonade 250 ml
2.36€/L
 
0.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XIXO
Xixo Soft Drink Tutti Fruity Watermelon 250 ml
2.36€/L
 
0.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XIXO
Xixo Soft Drink Tutti Fruity 250 ml
2.36€/L
 
0.59€
 
Add
 

7 UP
7 Up Free Soft drink 330 ml
2.36€/L
 
0.78€
 
Add
 

SPRITE
Sprite Zero Soft Drink Lemon Lime 330 ml
2.36€/L
 
0.78€
 
Add
 

SWEPPES
Schweppes Soft Drink Bitter Lemon 4 x 330 ml
2.36€/L
 
3.12€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved