Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HOME & KITCHEN

1189 products
Labels:
Brands:

EUROLAMP
Eurolamp Led Battery Torch Waterproof Blue
6.50€/pc.
 
6.50€
 
Add
 

EUROLAMP
Eurolamp Led Pocket Battery Torch Waterproof Black
6.50€/pc.
 
6.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Wall Clock Plastic In White & Black 30.5 cm x 4.3 cm
6.50€/pc.
 
6.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Shower Head High Pressure Spray
6.50€/pc.
 
6.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Bathroom Telephone Set With Spiral
6.50€/pc.
 
6.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Folding Table Black 60 x 40 x 26 cm
6.50€/pc.
 
6.50€
The product is delivered unassembled and includes assembly instructions.
Products are delivered curbside.
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Glass Thermos Inox Grey 370 ml
6.50€/pc.
 
6.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Thermos Glass Inox Green 370 ml
6.50€/pc.
 
6.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Thermos Cup Inox Black Matt 370 ml
6.50€/pc.
 
6.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ZITA TOYS
Zita Toys Floor Puzzle With Numbers 10 Pieces
6.50€/pc.
 
6.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Butane Vial 190 gr
6.68€/kg
 
1.27€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

CYCLOPS
Cyclops Pedal Square 7 lt
6.70€/pc.
 
6.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AROXOL
Aroxol Dual Action Insect Repellent Spray For Cockroaches & Mosquitoes 300 ml
6.73€/L
 
2.02€
 
Add
 

ENERGY
Energas Butane Vial 190 gr
6.74€/kg
 
1.28€
 
Add
 

AROXOL
Aroxol Insect Repellent Set Device & Liquid Perfume Free 60 Nights 45 ml
6.77€/pc.
 
6.77€
 
Add
 

 
Remote Control For Smart TVs
6.80€/pc.
 
6.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Thermos bottle Inox Light Green 500 ml
6.80€/pc.
 
6.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Thermos Bottle Inox Taupe 500 ml
6.80€/pc.
 
6.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Thermos Bottle Inox Forest Green Matt 500 ml
6.80€/pc.
 
6.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Thermos bottle Inox Black 500 ml
6.80€/pc.
 
6.80€
 
Add
 

RAID
Raid Night & Day Insect Repellent Set Device & Refill Pad Fragrance Free 240 Hours
6.85€/pc.
 
6.85€
 
Add
 

BIOMES
Biomes Tupperware Airtight N47 Set 8 lt
6.90€/pc.
 
6.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PRIMO
Primo Kitchen Scale Inox 5 kg
6.90€/pc.
 
6.90€
 
Add
 

 
Stone Non-stick Cake Mould 27 x 9.5 cm
6.90€/pc.
 
6.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ANKOR
Ankor Bathroom Curtain Grey 180 x 200 cm
6.90€/pc.
 
6.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ANKOR
Ankor Bathroom Curtain Beige 180 x 200 cm
6.90€/pc.
 
6.90€
 
Add
 

 
Telephone Bathroom Chrome plated
6.90€/pc.
 
6.90€
 
Add
 

 
Thermos Styrofoam
6.90€/pc.
 
6.90€
 
Add
 

GLADE
Glade Sense & Spray Room Fragrance Device Set Sandalwood & Jasmine
6.98€/pc.
 
6.98€
 
Add
 

 
Meat Knife With Handle
6.98€/pc.
 
6.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FEST
Fest Bake Easy Muffin Tray 12 Cups 39.5 x 26.5 x 3.5 cm
6.98€/pc.
 
6.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Bath Towel 70 x 140 cm
6.98€/pc.
 
6.98€
 
Add
 

EUROLAMP
Eurolamp 3 Position Socket With Switch 1.5 m
6.98€/pc.
 
6.98€
 
Add
 

DESYLLAS GAMES
Desyllas Games Board Game Tangram For Kids For 5+ Years
7.00€/pc.
 
7.00€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Uno Cards For 7+ Years
7.00€/pc.
 
7.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Automatic Spray Air Freshener Set Tranquil Lavender & Aloe 269 ml
7.03€/pc.
 
7.03€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AROXOL
Aroxol Insecticide Pure & Strong For Flies & Mosquitoes 300 ml
7.23€/L
 
2.17€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Automatic Spray Room Perfume Set Relax Zen Device
7.48€/pc.
 
7.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Automatic Spray Room Fragrance Appliance Set Sandalwood & Jasmine
7.48€/pc.
 
7.48€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved