Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HOME & KITCHEN

1189 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions

BAYGON
Baygon Roach Killer Spray For Cockroaches & Ants 400 ml
8.23€/L
 
3.29€
 
Add
 

BAYGON
Baygon Insect Repellent Adjustable Device Set & Perfume Free Liquid Repellent 60 Nights 27 ml
8.28€/pc.
 
8.28€
 
Add
 

EUROLAMP
Eurolamp Extension Piece N27 3 x 1.5 3 m
8.30€/pc.
 
8.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BAYGON
Baygon Insecticide Spray For Mosquitoes & Flies 300 ml
8.37€/L
 
2.51€
 
Add
 

CORAL GAS
Coral Gas Vial 190 gr
8.42€/kg
 
1.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

RAID
Raid Max 1 Roach Killer Spray For Cockroaches & Ants 300 ml
8.50€/L
 
2.55€
 
Add
 

CASAMANIA
Casamania Food Container Stainless Steel With Handle F15 800 ml
8.50€/pc.
 
8.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Curtain Tray Stainless steel 33 cm
8.50€/pc.
 
8.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Heat Resistant Glass Utensil Rectangular 3.7 lt
8.50€/pc.
 
8.50€
 
Add
 

 
Censer Metallic Classic
8.50€/pc.
 
8.50€
 
Add
 

CORAL GAS
Coral Gas Butane Earth Vial Screw Cap With Safety Valve Blue 500 gr
8.60€/kg
 
4.30€
 
Add
 

CORAL GAS
Coral Gas Butane Earth Vial Screw Cap With Safety Valve Green 500 gr
8.60€/kg
 
4.30€
 
Add
 

CAMPINGAZ
Campingaz Gas Vial C 206 Gls 3 x 190 gr
8.63€/kg
 
4.92€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ANKOR
Ankor Pedal Grey Tupe Soft Close 5 lt
8.70€/pc.
 
8.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ANKOR
Ankor Pental Mint Mat Soft Close 5 lt
8.70€/pc.
 
8.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ANKOR
Ankor Pedal Beige Grey Matt Soft Close 5 lt
8.70€/pc.
 
8.70€
 
Add
 

TAI
Tai Liquid Kindling 500 ml
8.80€/L
 
4.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Pink Metal Desk Lamp 37 cm
8.90€/pc.
 
8.90€
 
Add
 

 
Table Fan With USB 15 cm
8.90€/pc.
 
8.90€
The product is delivered unassembled and includes assembly instructions.
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BIOMES
Biomes Storage Box 33 lt
8.90€/pc.
 
8.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Bathroom shelf pendant 2 positions 73 x 32 x 11 cm
8.90€/pc.
 
8.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Battery Powered Lamp 1200 mAh Black
8.90€/pc.
 
8.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MUST
Must Pencil Case With Magnetic Button 26 x 9 x 3.2 cm
8.98€/pc.
 
8.98€
 
Add
 

 
Zoobies stuffed animals in 6 designs
8.98€/pc.
 
8.98€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Pyramid For 6+ Months
9.00€/pc.
 
9.00€
 
Add
 

CAMPER GAZ
Camper Gaz Vial Gas With Safety Valve 500 gr
9.20€/kg
 
4.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AROXOL
Aroxol Roach Killer Spray 300 ml
9.40€/L
 
2.82€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Backpack Olive
9.50€/pc.
 
9.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Backpack Blue
9.50€/pc.
 
9.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Backpack Black
9.50€/pc.
 
9.50€
 
Add
 

MAGMA
Magma Rectangular Baking Pan 45 x 30 x 7 cm
9.50€/pc.
 
9.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ESTIA
Estia Electric Mixer 25W
9.50€/pc.
 
9.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Bath Towel Tender Set Of 3 pieces
9.50€/pc.
 
9.50€
 
Add
 

 
Tablecloths Byzantium 150 x 220 cm
9.50€/pc.
 
9.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BIOMES
Biomes Basin lid White
9.50€/pc.
 
9.50€
 
Add
 

 
Oriana Ferelli Salamander 23 cm
9.80€/pc.
 
9.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Black Oval Glasses & Grill 36 x 26 cm
9.80€/pc.
 
9.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FEST
Fest Coffee Pot Inox N6 18/10 500 ml
9.80€/pc.
 
9.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Wall Clock Plastic Grey 40 x 4.5 cm
9.80€/pc.
 
9.80€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved