Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HOME & KITCHEN

1189 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Set Food Container & Aluminium Water Bottle Minnie 500 ml
7.50€/pc.
 
7.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Set Food Container & Aluminium Water Bottle Stitch 500 ml
7.50€/pc.
 
7.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Set Food Container & Aluminium Water Bottle Spiderman 500 ml
7.50€/pc.
 
7.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MUST
Must Food Container & Aluminium Water Bottle Basketball 500 ml
7.50€/pc.
 
7.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MUST
Must Food Container & Aluminium Water Bottle Lovely 500 ml
7.50€/pc.
 
7.50€
 
Add
 

 
Kostopoulos Plate holder with tray 45 x 38 cm
7.50€/pc.
 
7.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ESTIA
Estia Cutting Board Wood Bamboo Essentials 39 x 28 cm
7.50€/pc.
 
7.50€
 
Add
 

MAGMA
Magma Rectangular Baking Pan 35 x 27 x 7 cm
7.50€/pc.
 
7.50€
 
Add
 

 
Aluminium Espresso Coffee Maker 3 Cups
7.50€/pc.
 
7.50€
 
Add
 

 
3-position multifunctional with On/Off switch
7.50€/pc.
 
7.50€
 
Add
 

 
Kitchen Suitcase With Accessories
7.50€/pc.
 
7.50€
 
Add
 

 
Suitcase With Tools
7.50€/pc.
 
7.50€
 
Add
 

 
Beauty Bag With Accessories
7.50€/pc.
 
7.50€
 
Add
 

 
Suitcase Cash Register Machine
7.50€/pc.
 
7.50€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Barbie Blonde Ballerina For 3+ Years
7.50€/pc.
 
7.50€
 
Add
 

 
Sitting Teddy Bear In 5 Colours 30 cm
7.50€/pc.
 
7.50€
 
Add
 

CLEMENTONI
Clementoni Paw Patrol Might Movie Puzzle 2 x 20 Pieces
7.50€/pc.
 
7.50€
 
Add
 

BIOMES
Biomes Toilet Pedal White 7 lt
7.70€/pc.
 
7.70€
 
Add
 

 
Glass Pot With Lid & Foot Glass 16.5 x 16.5 cm
7.80€/pc.
 
7.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

RAID
Raid Essentials Insecticide Spay For Flies Wasps & Mosquitoes 400 ml
7.85€/L
 
3.14€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EUROLAMP
Eurolamp Extension N28 3 x 1.5 5m
7.88€/pc.
 
7.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MUST
Must Waterbottle Stainless Steel In 4 Designs 600 ml
7.90€/pc.
 
7.90€
 
Add
 

SCHOLL
Scholl Shoe Insoles Shock Absorption
7.90€/pc.
 
7.90€
 
Add
 

SCHOLL
Scholl Shoe Insoles For Odour Control
7.90€/pc.
 
7.90€
 
Add
 

BRITA
Replacement Brita Classic Jug Filter
7.90€/pc.
 
7.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Single sheet with elastic 110 x 200 cm
7.90€/pc.
 
7.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Sheets without elastic 50% Cotton/50% Polyester 160 x 245 cm
7.90€/pc.
 
7.90€
 
Add
 

 
Tablecloths Byzantium 150 x 180 cm
7.90€/pc.
 
7.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Non Slip Bath Mat 60 x 90 cm
7.90€/pc.
 
7.90€
 
Add
 

 
Fishing Game 30 x 40 cm
7.90€/pc.
 
7.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TEZA
Teza Insecticide Spray For Flies & Mosquitoes 300 ml
7.97€/L
 
2.39€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BAYGON
Baygon Barrier Trigger Roach Killer Spray For Cockroaches & Ants 500 ml
7.98€/L
 
3.99€
 
Add
 

RAID
Raid Insect Repellent Set 2 Devices & 2 Refills 30 Nights 21 ml
7.98€/pc.
 
7.98€
 
Add
 

AS A COMPANY
As Company Minnie Plasticine Set In Bag For 3+ Years 200 gr
8.00€/pc.
 
8.00€
 
Add
 

AS A COMPANY
As Company Plasticine Disney Frozen Backpack For 3+ Years 200 gr
8.00€/pc.
 
8.00€
 
Add
 

AS A COMPANY
As Company Plasticine Marvel Spiderman Backpack For 3+ Years 200 gr
8.00€/pc.
 
8.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AROXOL
Aroxol Insecticide Spray For Wasps 300 ml
8.07€/L
 
2.42€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EUROLAMP
Eurolamp Led Bulb Globe Cool Light 18W E27
8.17€/pc.
 
8.17€
 
Add
 

 
Acrylic Pepper Mill 14 cm
8.20€/pc.
 
8.20€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved