Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HOME & KITCHEN

1189 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions

FABER CASTELL
Faber Castel Erasers PVC Free 3 Whites 3 Colour
0.30€/pc.
 
1.80€
 
Add
 

 
Medium Solitary Loaf
0.32€/pc.
 
0.32€
 
Add
 

SANITAS
Sanitas Membrane Sheets 100 Sheets 8.7 sq.m.
0.33€/sq.m
 
2.88€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Aluminium paper 30 m 9 sq. m.
0.35€/sq.m
 
3.18€
 
Add
 

BEST
Best Deionized Water 4 lt
0.36€/L
 
1.45€
 
Add
 

COOK'N EAT
Cook'n Eat Plastic Food Carrier For Multiple Uses 17 x 12 x 5 cm 750 ml 5 Pieces
0.36€/pc.
 
1.80€
 
Add
 

SILVER PAN
Silver Pan Aluminum Round For Pizza C38 6 pieces
0.37€/pc.
 
2.20€
 
Add
 

 
Large Plates Hello Kitty & Kuromi 23 cm 8 Pieces
0.37€/pc.
 
2.95€
 
Add
 

 
Paper Cups Hello Kitty & Kuromi 200 ml 8 Pieces
0.37€/pc.
 
2.95€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

STAMPA
Stampa Marker Indelible Black 2 Pieces
0.38€/pc.
 
0.75€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BIC
Bic Plastic Office Mini Eraser BL 2 Pieces
0.38€/pc.
 
0.76€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FABER CASTELL
Faber Castell Pen RX10 5 Pieces
0.38€/pc.
 
1.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Roll Self-adhesive Transparent 0.45 x 2 m
0.40€/m
 
0.80€
 
Add
 

PHILIPS
Philips Batteries Longlife Alkaline AA 10 Pieces
0.40€/pc.
 
3.98€
 
Add
 

PHILIPS
Philips batteries Longlife Alkaline AAA 10 pieces
0.40€/pc.
 
3.98€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Adhesive Paper 18 Sheets 7.56 m 2,87 sq. m.
0.41€/sq.m
 
1.18€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FABER CASTELL
Faber Castell Black Pencils With Colored Erasers 4 Pieces
0.41€/pc.
 
1.65€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Aluminium paper 10 m 3 sq. m.
0.42€/sq.m
 
1.25€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EUROLAMP
Eurolamp Night Light Bulb Transparent 5W 220 - 240V E14 3 Pieces
0.42€/pc.
 
1.26€
 
Add
 

ALIKON
Alikon Deionized Water 4 lt
0.42€/L
 
1.68€
 
Add
 

ECOCARE
Ecocare Oval Sugar Cane Plate 32 cm 5 Pieces
0.42€/pc.
 
2.10€
 
Add
 

REVAN
Revan Aluminium Foil 30 m 9 m²
0.42€/sq.m
 
3.80€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Adhesive Paper 8 m 3,04 sq. m.
0.43€/sq.m
 
1.32€
 
Add
 

EUROLAMP
Eurolamp Batteries AA 1,5V 8 Pieces
0.43€/pc.
 
3.40€
 
Add
 

EUROLAMP
Eurolamp Batteries AAA 1,5V 8 Pieces
0.43€/pc.
 
3.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Pentonic Ball Pen 5 Pieces
0.44€/pc.
 
2.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Diabetes Various Colors
0.48€/pc.
 
0.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EUROLAMP
Eurolamp Refrigerator Lamp Warm White 15W 240V E14 2 Pieces
0.48€/pc.
 
0.96€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Scissors 12 cm
0.50€/pc.
 
0.50€
 
Add
 

 
Craft Paper Gift Bag with Cord Brown 19 x 12 x 24.5 cm
0.50€/pc.
 
0.50€
 
Add
 

EUROLAMP
Eurolamp Batteries AA 1,5V 4 Pieces
0.50€/pc.
 
1.98€
 
Add
 

EUROLAMP
Eurolamp Batteries AAA 1,5V 4 Pieces
0.50€/pc.
 
1.98€
 
Add
 

SANITAS
Sanitas Aluminum Cookware Small Rectangular With Lid 4 Pieces
0.50€/pc.
 
2.00€
 
Add
 

AS A COMPANY
As Company Minnie Plasticine Bag with 10 jars and caps 280 gr
0.50€/pc.
 
5.00€
 
Add
 

BIOMES
Biomes Dish Pot N258
0.52€/pc.
 
0.52€
 
Add
 

TSAFAL
Tsafal Spiral Block No 2 50 Sheets Striped
0.55€/pc.
 
0.55€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EUROLAMP
Eurolamp Night Light Bulb Transparent 5W 220 - 240V E27 2 Pieces
0.55€/pc.
 
1.09€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EUROLAMP
Eurolamp Night Light Bulb Yellow 5W 220 - 240V E27 2 Pieces
0.55€/pc.
 
1.09€
 
Add
 

XALKIADAKIS
Xalkiadakis Clothes Hangers Set of 4 Pieces
0.55€/pc.
 
2.18€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved