Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HOME CARE

810 products
Labels:
Brands:

OVERLAY
Overlay Spray Express Bathroom Disinfectant 650 ml
6.12€/L
 
3.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ZEWA
Zewa Exclusive Health Paper 4Ply 8 Pieces 888 gr
6.27€/kg
 
5.57€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MAMASOFT
Mamasoft Napkins 28 x 28 50 Pieces 70 gr
6.29€/kg
 
0.44€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIAKAL
Viakal Limescale Remover Spray Fresh 700 ml
6.40€/L
 
4.48€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SOFTEX
Softex Napkins 30 x 30 100 Pieces 153 gr
6.41€/kg
 
0.98€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FAIRY
Fairy Max Power Liquid Dishwashing Detergent Spray Fresh 500 ml
6.58€/L
 
3.29€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FAIRY
Fairy Max Power Liquid Dishwashing Detergent Spray Lemon 500 ml
6.58€/L
 
3.29€
 
Add
 

ΠΛΥΝΤΗΡΕΞ
Plyntirex Lemon Dishwasher Polisher 500 ml
6.60€/L
 
3.30€
 
Add
 

EUREKA
Eureka Liquid Clothes Bleach 1 lt
6.60€/L
 
6.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VANISH
Vanish Oxi Action Crystal White Stain Removal Gel 750 ml
6.65€/L
 
4.99€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VANISH
Vanish Oxi Action Wash Booster 750 ml
6.65€/L
 
4.99€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EUREKA
Eureka Clothes Bleach 500 gr
6.68€/kg
 
3.34€
 
Add
 

GLAROS
Glaros Facial Tissues 100 sheets 127 gr
6.69€/kg
 
0.85€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EUREKA
Eureka Hyperbleach Orange Blossoms 500 gr
6.70€/kg
 
3.35€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

REGINA
Regina Silk Facial Tissues 2Ply 140 Pieces 131 gr
6.72€/kg
 
0.88€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VIAKAL
Viakal Limescale Remover 500 ml
6.88€/L
 
3.44€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ZEWA
Zewa Ultra Smart Toilet Paper 4Ply 4 Pieces 870 gr
6.89€/kg
 
5.99€
 
Add
 

REGINA
Regina Pocket Tissues 3Ply 10 Pieces
6.91€/kg
 
1.05€
 
Add
 

SCOTCH BRITE
Scotch Brite Mop Microfiber Mop
7.15€/pc.
 
7.15€
 
Add
 
Vegan Vegan

ARKADI
Arkadi Green Soap Trim Vegan 500 gr
7.20€/kg
 
3.60€
 
Add
 

MR MUSCLE
Mr Muscle Occlusive 1 lt
7.25€/L
 
7.25€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HOMECARE
Homecare Whitening 4 x 65 gr
7.50€/kg
 
1.95€
 
Add
 

VILEDA
Vileda Mop Spare Turbo Smart
7.58€/pc.
 
7.58€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ZEWA
Zewa Ultra Smart Toilet Paper 3Ply 4 Pieces 636 gr
7.78€/kg
 
4.95€
 
Add
 

EUREKA
Eureka Clothing Superbleach 1 kg
7.80€/kg
 
7.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KLEENEX
Kleenex Toilet Paper Capitonne 12 Pieces 891.6 gr
8.02€/kg
 
7.15€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

CALGON
Calgon 4 In 1 Laundry Softener Powder 950 gr
8.09€/kg
 
7.69€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FINISH
Finish Rinse Aid Lemon 160 Washes 800 ml
8.11€/L
 
6.49€
 
Add
 

VILEDA
Vileda Broom 3 In 1
8.20€/pc.
 
8.20€
 
Add
 
Vegan Vegan

APOSMINI
Aposmini Cleaning Liquid For General Use Vegan 425 ml
8.28€/L
 
3.52€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VANISH
Vanish Oxi Action Wash Booster 1 kg
8.30€/kg
 
8.30€
 
Add
 

FLUP
Flup Unblocking Powder Hot 3 x 80 gr
8.58€/kg
 
2.06€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VILEDA
Vileda Mop Bucket With Wringer 10 lt
8.60€/pc.
 
8.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DR.BECKMANN
Dr. Beckmann Power White Whitener 400 gr
8.73€/kg
 
3.49€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VANISH
Vanish Oxi Action Wash Booster 500 gr
9.00€/kg
 
4.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VANISH
Vanish Oxi Action Power Booster White 1 kg
9.13€/kg
 
9.13€
 
Add
 

BIONOL
Bionol Cleaning Cream 250 gr
9.32€/kg
 
2.33€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DETTOL
Dettol Disinfectant Spray Crisp Linen 400 ml
9.48€/L
 
3.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DETTOL
Dettol Disinfectant Spray Lemon Breeze 400 ml
9.48€/L
 
3.79€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved