Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HOME CARE

810 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions

DETTOL
Dettol Disinfectant Spray Orchard 400 ml
9.48€/L
 
3.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DETTOL
Dettol Disinfectant Spray Spring Waterfall 400 ml
9.48€/L
 
3.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FINISH
Finish Power Gel Lemon Dishwasher Detergent 53 Scoops 994 ml
9.81€/L
 
9.75€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FINISH
Finish Dishwasher Rinse Aid 80 Washes 400 ml
9.98€/L
 
3.99€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FINISH
Finish Dishwasher Rinse Aid Lemon 80 Washes 400 ml
9.98€/L
 
3.99€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VANISH
Vanish Oxi Action Power Booster Wash White 500 gr
9.98€/kg
 
4.99€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SWIFFER
Swiffer Floor Cleaning Starter Kit With 1 Handle 8 Dry & 3 Wet Cloths
9.99€/pc.
 
9.99€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PLANET
Planet Baby Disinfectant Spray 325 ml
10.15€/L
 
3.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PRONTO
Pronto Wooden Furniture Cleaner & Polish Spray 5 In1 Aloe Vera 500 ml
10.22€/L
 
5.11€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ZEWA
Zewa Softis Natural Soft Pocket Tissues 10 Pieces 220 gr
10.27€/kg
 
2.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ZEWA
Zewa Wisch & Weg Kitchen Paper Design 2 x 188 gr
10.59€/kg
 
3.98€
 
Add
 

KLEENEX
Kleenex Pocket Wipes Everyday 8 Pieces 196 gr
10.61€/kg
 
2.08€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

VANISH
Vanish Stain Remover Spray 750 ml
10.63€/L
 
7.97€
 
Add
 

SCOTCH BRITE
Scotch Brite Bucket With Squeegee
10.65€/pc.
 
10.65€
 
Add
 

DR.BECKMANN
Dr. Beckmann Carpet Cleaner 650 ml
10.74€/L
 
6.98€
 
Add
 

ZEWA
Zewa Plus White Napkins 200 Pieces 306 gr
10.78€/kg
 
3.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FINISH
Finish Power Gel Dishwasher Liquid All In 1 Lemon 50 Washes 900 ml
10.83€/L
 
9.75€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ROL
Rol Dry Wash Fabric Cleaner Spray 325 ml
11.42€/L
 
3.71€
 
Add
 

EUREKA
Eureka Clothes Bleach 4 x 60 gr
11.62€/kg
 
2.79€
 
Add
 

EUREKA
Eureka Clothes Whitener Orange Blossoms 4 x 60 gr
11.62€/kg
 
2.79€
 
Add
 

LABICO
Labico Cotton Parquet 50 cm
11.80€/pc.
 
11.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SOUPLINE
Soupline Aromatic Fiber Spray Iron Free 300 ml
11.97€/L
 
3.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SOUPLINE
Soupline Aromatic Fabric Spray Mistral 300 ml
11.97€/L
 
3.59€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

SOUPLINE
Soupline Aromatic Fabirc Spray Vanilla Vegan 300 ml
11.97€/L
 
3.59€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

SOUPLINE
Soupline Aromatic Spray For Fabrics Lavender Vegan 300 ml
11.97€/L
 
3.59€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SOFTEX
Softex Linettes Luxury Napkins Red 33 x 33 40 Pieces 183 gr
12.08€/kg
 
2.21€
 
Add
 

SHOUT
Bio Shout Stain Remover 500 ml
12.10€/L
 
6.05€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

OVERLAY
Overlay Spray Furniture Cleaner 250 ml
12.36€/L
 
3.09€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ZEWA
Zewa Softis Original Pocket Tissues 8 Pieces 176 gr
12.44€/kg
 
2.19€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ZEWA
Zewa Softis Menthol Breeze Pocket Tissues 8 Pieces 176 gr
12.44€/kg
 
2.19€
 
Add
 

TUBOFLO
Tuboflo Unclogging Powder Hot 4 x 60 gr
12.71€/kg
 
3.05€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

FINISH
Finish Ultimate Gel Dishwasher Liquid Lemon 30 Scoops 540 ml
12.72€/L
 
6.87€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FORNET
Fornet Oven Cleaner 300 ml
12.80€/L
 
3.84€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ZEWA
Zewa Softis Office Tissues 4Ply 80 Pieces 193 gr
13.26€/kg
 
2.56€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ZEWA
Zewa Softis Office Wipes Aromatic 4 Sheets 80 Pieces 193 gr
13.26€/kg
 
2.56€
 
Add
 

TUBOFLO
Tuboflo Unclogging Powder Cold 4 x 55 gr
13.86€/kg
 
3.05€
 
Add
 

HOMECARE
Homecare Oz Salt Cleaner For Coffee Coffee Machines & Kettles 250 ml
14.00€/L
 
3.50€
 
Add
 

WETTEX
Wettex Magic Roll 1.5 m x 25 cm
14.00€/sq.m
 
5.25€
 
Add
 

EUREKA
Eureka Quick White Super Whitener 4 x 50 gr
14.40€/kg
 
2.88€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved