Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

DRINKS, JUICES & SOFT DRINKS

940 products
Labels:
Brands:
18+ 18+

FIX HELLAS
Fix Hellas Beer Lager Can 500 ml
2.96€/L
 
1.48€
 
Add
 

VIKOS
Vikos Refreshment cherry soda 330 ml
2.97€/L
 
0.98€
 
Add
 

FIX HELLAS
Fix Hellas Alcohol Free Beer With Blood Orange Can 330 ml
3.00€/L
 
0.99€
 
Add
 

PERRIER
Perrier Natural Metallic Carbonated Water 330 ml
3.00€/L
 
0.99€
 
Add
 

LIFE TSAI
Life Tsai Earl Gray Ice Tea Lemon Sugar Free 500 ml
3.00€/L
 
1.50€
 
Add
 

LIFE TSAI
Life Tsai Green Ice Tea Lemon Ginger Sugar Free 500 ml
3.00€/L
 
1.50€
 
Add
 

LIFE TSAI
Life Tsai Green & Matcha Ice Tea Green Apple Mint Sugar Free 500 ml
3.00€/L
 
1.50€
 
Add
 

LIFE TSAI
Life Tsai Herbal Ice Tea Strawberry Hibiscus Ginseng Sugar Free 500 ml
3.00€/L
 
1.50€
 
Add
 

LIFE TSAI
Life Tsai Ceylon Ice Tea Peach Sugar Free 500 ml
3.00€/L
 
1.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

VERGINA
Vergina Beer Weiss Bottle 500 ml
3.00€/L
 
1.50€
Price includes a bottle deposit/value of 0.14€
Add
 

PERRIER
Perrier Natural Metallic Carbonated Water 4 x 330 ml
3.00€/L
 
3.96€
 
Add
 
18+ 18+

AMSTEL
Amstel Beer Lager Can 500 ml
3.02€/L
 
1.51€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

STELLA ARTOIS
Stella Artois Beer Lager Can 6 x 330 ml
3.02€/L
 
5.98€
 
Add
 
18+ 18+

AMSTEL
Amstel Beer Lager Can 4 x 500 ml
3.02€/L
 
6.04€
 
Add
 

MYTHOS
Mythos 0.0% Alcohol Free Beer Can 330 ml
3.03€/L
 
1.00€
 
Add
 

AMITA
Amita Fruit Drink Orange Apple Apricot 250 ml
3.04€/L
 
0.76€
 
Add
 
18+ 18+

VERGINA
Vergina Beer Lager Bottle 500 ml
3.04€/L
 
1.52€
Price includes a bottle deposit/value of 0.14€
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

DASKALAKIS TITOMICHELAKIS
Daskalakis Titomichelakis Red Wine Dry 3 lt
3.05€/L
 
9.16€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

DASKALAKIS TITOMICHELAKIS
Daskalakis Titomichelakis White Dry Wine 3 lt
3.05€/L
 
9.16€
 
Add
 

LUCOZADE
Lucozade Isotonic Drink Orange 500 ml
3.10€/L
 
1.55€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SOMERSBY
Somersby Strawberry & Lime Cider 0% Alcohol 330 ml
3.12€/L
 
1.03€
 
Add
 
18+ 18+

VERGINA
Vergina Beer Lager Can 500 ml
3.12€/L
 
1.56€
 
Add
 
18+ 18+

ALFA
Alfa Beer Lager Can 330 ml
3.15€/L
 
1.04€
 
Add
 

GERANI
Gerani Gazoza Soft Drink 250 ml
3.16€/L
 
0.79€
 
Add
 

GERANI
Gerani Lemonade Soft Drink 250 ml
3.16€/L
 
0.79€
 
Add
 

GERANI
Gerani Beeral 250 ml
3.16€/L
 
0.79€
 
Add
 

GERANI
Gerani Orangeade 250 ml
3.16€/L
 
0.79€
 
Add
 
18+ 18+

VERGINA
Vergina Beer Lager Can 330 ml
3.18€/L
 
1.05€
 
Add
 

MAISON PERRIER
Maison Perrier Natural Metallic Sparkling Water Forever Lemon 330 ml
3.18€/L
 
1.05€
 
Add
 

PERRIER
Perrier Natural Mineral Sparkling Water With Ginger Lime 330 ml
3.18€/L
 
1.05€
 
Add
 

AMITA
Amita Free Fruit drink Detox 330 ml
3.18€/L
 
1.05€
 
Add
 

MAISON PERRIER
Maison Perrier Natural Metallic Sparkling Water Forever Lemon 4 x 330 ml
3.18€/L
 
4.20€
 
Add
 

PERRIER
Perrier Natural Mineral Sparkling Water With Ginger Lime 4 x 330 ml
3.18€/L
 
4.20€
 
Add
 
18+ 18+

STRATARIDAKIS
Strataridakis Wine Askos Tou Notou White 5 lt
3.18€/L
 
15.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

CLAUDIO
Claudio Sangria Sparkling Wine 1.5 lt
3.23€/L
 
4.84€
 
Add
 
18+ 18+

CARLSBERG
Carlsberg Beer Lager Can 5 x 330 ml + 1 Free
3.23€/L
 
6.40€
 
Add
 
18+ 18+

AMSTEL
Amstel Radler Beer Pink Grapefruit Can 330 ml
3.24€/L
 
1.07€
 
Add
 
18+ 18+

AMSTEL
Amstel Radler Beer Lemon Can 330 ml
3.24€/L
 
1.07€
 
Add
 
18+ 18+

AMSTEL
Amstel Radler Beer Lemon Can 4 x 330 ml
3.24€/L
 
4.28€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved