Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

DRINKS, JUICES & SOFT DRINKS

941 products
Labels:
Brands:
18+ 18+

STRONGBOW
Strongbow Drink Red Berries 330 ml
4.39€/L
 
1.45€
 
Add
 
18+ 18+

MAMOS
Mamos Beer Pilsner Retro Beer Pils Bottle 330 ml
4.45€/L
 
1.47€
 
Add
 
18+ 18+

MAMOS
Mamos Beer Pilsner Retro Bottle 6 x 330 ml
4.45€/L
 
8.82€
 
Add
 
18+ 18+

MAMOS
Mamos Beer Pilsner Unfiltered Retro Bottle 330 ml
4.48€/L
 
1.48€
 
Add
 

MASTIQUA
Mastiqua Carbonated Water With Mastiha Water 330 ml
4.48€/L
 
1.48€
 
Add
 

ARKADI
Arkadi Lemonade Soft Drink Glass Bottle 250 ml
4.52€/L
 
1.13€
 
Add
 
18+ 18+

KAISER
Kaiser Beer Pilsner Bottle 500 ml
4.52€/L
 
2.26€
Price includes a bottle deposit/value of 0.14€
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MASTIH2O
Mastih2o Mastic Lemonade With Ginger 330 ml
4.55€/L
 
1.50€
 
Add
 

ARKADI
Arkadi Beer Soda Glass Bottle 250 ml
4.56€/L
 
1.14€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

ALEXAKIS
Alexakis White Sail Wine White 750 ml
4.65€/L
 
3.49€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

EKAVI
Ekavi Retsina 1,5 lt
4.67€/L
 
7.00€
 
Add
 

ARKADI
Arkadi Beer Soda Sugar Free Glass Bottle 250 ml
4.72€/L
 
1.18€
 
Add
 

FLORAL
Floral Flannel 800 ml
4.75€/L
 
3.80€
 
Add
 

MASTIQUA
Mastiqua Lemonade Refreshment With Carbonated Mastiha Water 330 ml
4.79€/L
 
1.58€
 
Add
 

MASTIQUA
Mastiqua Carbonated Water Pink Grapefruit With Mastiha Water 330 ml
4.79€/L
 
1.58€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

ALEXAKIS
Alexakis Sail Wine Rose 750 ml
4.84€/L
 
3.63€
 
Add
 

RED BULL
Red Bull Energy Drink 4 x 250 ml
4.84€/L
 
4.84€
 
Add
 
18+ 18+

STELLA ARTOIS
Stella Artois Beer Lager Bottle 330 ml
4.85€/L
 
1.60€
 
Add
 
18+ 18+

STELLA ARTOIS
Stella Artois Beer Lager Bottle 6 x 330 ml
4.85€/L
 
9.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

ALEXAKIS
Alexakis Sail Red Wine 750 ml
4.97€/L
 
3.73€
 
Add
 
18+ 18+

CORONA
Corona Beer Can 330 ml
5.00€/L
 
1.65€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

LATO
Lato Wine White Semi-Sweet Wine 750 ml
5.00€/L
 
3.75€
 
Add
 

RED BULL
Red Bull Energy Drink 355 ml
5.07€/L
 
1.80€
 
Add
 

RED BULL
Red Bull Energy Drink Sugar Free 355 ml
5.07€/L
 
1.80€
 
Add
 

COCA COLA
Coca Cola Zero Soft Drink 6 x 150 ml
5.13€/L
 
4.62€
 
Add
 

COCA COLA
Coca Cola Soft Drink 6 x 150 ml
5.13€/L
 
4.62€
 
Add
 

COCA COLA
Coca Cola Zero Soft Drink 150 ml
5.20€/L
 
0.78€
 
Add
 

COCA COLA
Coca Cola Soft Drink 150 ml
5.20€/L
 
0.78€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

LATO
Lato Wine Red Semi-Sweet 750 ml
5.20€/L
 
3.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

CORONA
Corona Beer Cero Alcohol Free Bottle 330 ml
5.21€/L
 
1.72€
 
Add
 
18+ 18+

ESTRELLA GALICIA
Estrella Galicia Especial beer Lager Bottle 330 ml
5.27€/L
 
1.74€
 
Add
 

RED BULL
Red Bull Energy Drink 250 ml
5.28€/L
 
1.32€
 
Add
 

RED BULL
Red Bull Energy Drink Coconut Berry 250 ml
5.28€/L
 
1.32€
 
Add
 

RED BULL
Red Bull Energy Drink White Peach 250 ml
5.28€/L
 
1.32€
 
Add
 

RED BULL
Red Bull Energy Drink Pink Grapefruit & Blossom 250 ml
5.28€/L
 
1.32€
 
Add
 

RED BULL
Red Bull Energy Drink Zero 250 ml
5.28€/L
 
1.32€
 
Add
 

RED BULL
Red Bull Energy Drink Apricot & Strawberry 250 ml
5.28€/L
 
1.32€
 
Add
 

RED BULL
Red Bull Energy Drink Watermelon 250 ml
5.28€/L
 
1.32€
 
Add
 

RED BULL
Red Bull Energy Drink Sugar Free 250 ml
5.28€/L
 
1.32€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved