Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

DRINKS, JUICES & SOFT DRINKS

940 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

INATI
Inati White Wine Bag 3 lt
3.71€/L
 
11.13€
 
Add
 
18+ 18+

EZA
Eza Beer Pilsner Can 330 ml
3.79€/L
 
1.25€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

CORONA
Corona Beer Can 6 x 330 ml
3.79€/L
 
7.50€
 
Add
 
18+ 18+

MAMOS
Mamos Beer Pilsner Bottle 500 ml
3.80€/L
 
1.90€
Price includes a bottle deposit/value of 0.14€
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

ENOSI PEZON
Enosi Pezon The Wine of the Company Red 1 lt
3.87€/L
 
3.87€
 
Add
 
18+ 18+

CARLSBERG
Carlsberg Beer Lager Can 330 ml
3.88€/L
 
1.28€
 
Add
 

AMITA
Amita Orange Juice 100% Natural 330 ml
3.88€/L
 
1.28€
 
Add
 
18+ 18+

CENTRAL UNION OF CHANIA
Central Union Of Chania Retsina 500 ml
3.90€/L
 
1.95€
Price includes a bottle deposit/value of 0.16€
Add
 
18+ 18+

KAISER
Kaiser Beer Pilsner Can 500 ml
3.90€/L
 
1.95€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MASTIH2O
Mastih2o Carbonated Drink With Mastiha Water In Glass Bottle 330 ml
3.91€/L
 
1.29€
 
Add
 
18+ 18+

AMSTEL
Amstel Beer Lager Bottle 330 ml
3.94€/L
 
1.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

KRONENBOURG
Kronenbourg Blanc Beer Weiss Bottle 330 ml
3.94€/L
 
1.30€
 
Add
 
18+ 18+

AMSTEL
Amstel Beer Lager Bottle 6 x 330 ml
3.94€/L
 
7.80€
 
Add
 
18+ 18+

HEINEKEN
Heineken Beer Lager Can 330 ml
3.97€/L
 
1.31€
 
Add
 
18+ 18+

MYTHOS
Mythos Radler Beer with Lemon Bottle 330 ml
3.97€/L
 
1.31€
Price includes a bottle deposit/value of 0.11€
Add
 
18+ 18+

HEINEKEN
Heineken Beer Lager Can 6 x 330 ml
3.97€/L
 
7.86€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HELL
Hell Ice Coffee Freddo 250 ml
4.00€/L
 
1.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HELL
Hell Ice Coffee Double Espresso 250 ml
4.00€/L
 
1.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HELL
Hell Ice Coffee Coffee drink Cappuccino 250 ml
4.00€/L
 
1.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

HELL
Hell Ice Coffee Coffee Beverage Salted Caramel Lactose Free 250 ml
4.00€/L
 
1.00€
 
Add
 
18+ 18+

MYTHOS
Mythos Ice Beer Lager Bottle 330 ml
4.00€/L
 
1.32€
 
Add
 
18+ 18+

STELLA ARTOIS
Stella Artois Beer Lager Can 330 ml
4.03€/L
 
1.33€
 
Add
 
18+ 18+

NISSOS
Nissos Beer Pilsner Can 330 ml
4.03€/L
 
1.33€
 
Add
 
18+ 18+

HEINEKEN
Heineken Beer Lager Bottle 500 ml
4.04€/L
 
2.02€
Price includes a bottle deposit/value of 0.14€
Add
 
18+ 18+

FISHER
Fischer Beer Pilsner Can 330 ml
4.12€/L
 
1.36€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

EKAVI
Ekavi Retsina 500 ml
4.16€/L
 
2.08€
Price includes a bottle deposit/value of 0.32€
Add
 
18+ 18+

FISHER
Fischer Beer Pilsner Bottle 500 ml
4.16€/L
 
2.08€
Price includes a bottle deposit/value of 0.14€
Add
 
18+ 18+

MILOKLEFTIS
Milokleftis Drink Bloody Cherry Bottle 330 ml
4.18€/L
 
1.38€
 
Add
 
18+ 18+

MILOKLEFTIS
Milokleftis Drink Forbidden Apple Bottle 330 ml
4.18€/L
 
1.38€
 
Add
 
18+ 18+

MILOKLEFTIS
Milokleftis Drink Grapefruit Twist Bottle 330 ml
4.18€/L
 
1.38€
 
Add
 
18+ 18+

MILOKLEFTIS
Milokleftis Drink Tropical Crush Bottle 330 ml
4.18€/L
 
1.38€
 
Add
 

PERRIER
Perrier Natural Metallic Carbonated Water 200 ml
4.20€/L
 
0.84€
 
Add
 

PERRIER
Perrier Natural Metallic Carbonated Water 6 x 200 ml
4.20€/L
 
5.04€
 
Add
 
18+ 18+

FINA
Fina Retsina 500 ml
4.24€/L
 
2.12€
 
Add
 
18+ 18+

KAISER
Kaiser Beer Pilsner Can 330 ml
4.33€/L
 
1.43€
 
Add
 
18+ 18+

NISSOS
Nissos Beer Pilsner Bottle 330 ml
4.39€/L
 
1.45€
 
Add
 
18+ 18+

STRONGBOW
Strongbow Gold Apple Drink 330 ml
4.39€/L
 
1.45€
 
Add
 
18+ 18+

STRONGBOW
Strongbow Drink Red Berries 330 ml
4.39€/L
 
1.45€
 
Add
 
18+ 18+

MAMOS
Mamos Beer Pilsner Retro Beer Pils Bottle 330 ml
4.45€/L
 
1.47€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved