Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

DRINKS, JUICES & SOFT DRINKS

941 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

M3 CUBED
M3 Cubed Wine White 750 ml
7.28€/L
 
5.46€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

M3 CUBED
M3 Cubed Wine Rose 750 ml
7.28€/L
 
5.46€
 
Add
 
18+ 18+

NOTOS
Notos Beer Pilsner Bottle 330 ml
7.33€/L
 
2.42€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

BOUTARI
Boutari Kretikos Wine White 750 ml
7.43€/L
 
5.57€
 
Add
 
18+ 18+

WILD AROMA
Wild Aroma Music Book Zorba The Greek White
7.45€/pc.
 
7.45€
 
Add
 
18+ 18+

WILD AROMA
Wild Aroma Music Book Zorba The Greek Light blue
7.45€/pc.
 
7.45€
 
Add
 
18+ 18+

WILD AROMA
Wild Aroma Music Book Zorba The Greek Black
7.45€/pc.
 
7.45€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

M2 SQUARED
M2 Squared Red Semi-Sweet Wine 750 ml
7.47€/L
 
5.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

M2 SQUARED
M2 Squared Wine White Semi-Sweet 750 ml
7.47€/L
 
5.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

M2 SQUARED
M2 Squared Wine Rose Semi-Sweet 750 ml
7.47€/L
 
5.60€
 
Add
 
18+ 18+

MCFARLAND
McFarland Beer Red Ale Bottle 330 ml
7.52€/L
 
2.48€
 
Add
 
18+ 18+

NOTOS
Notos Beer She's A Pirate Blonde Ale Bottle 330 ml
7.58€/L
 
2.50€
 
Add
 
18+ 18+

SMIRNOFF
Smirnoff Ice 275 ml
7.64€/L
 
2.10€
 
Add
 
18+ 18+

SMIRNOFF
Smirnoff Ice Rasberry 275 ml
7.64€/L
 
2.10€
 
Add
 
18+ 18+

ASTRALE
Astrale Red wine Montepulciano D'abruzzo 750 ml
7.67€/L
 
5.75€
 
Add
 
18+ 18+

SEPTEM
Septem Beer Friday's Pale Ale Bottle 330 ml
7.70€/L
 
2.54€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

PGI PELOPONNESE
Michalaki Agiorgitiko Red Wine 750 ml
7.71€/L
 
5.78€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

PGI PELOPONNESE
Michalaki Moschofilero Wine White 750 ml
7.71€/L
 
5.78€
 
Add
 
18+ 18+

BACARDI
Bacardi Breezer Passion Fruit & Mango 275 ml
7.82€/L
 
2.15€
 
Add
 
18+ 18+

BACARDI
Bacardi Breezer Ruby Grapefruit 275 ml
7.82€/L
 
2.15€
 
Add
 
18+ 18+

BACARDI
Bacardi Breezer Watermelon 275 ml
7.82€/L
 
2.15€
 
Add
 
18+ 18+

BACARDI
Bacardi Breezer Lemon 275 ml
7.82€/L
 
2.15€
 
Add
 
18+ 18+

BACARDI
Bacardi Breezer Orange 275 ml
7.82€/L
 
2.15€
 
Add
 
18+ 18+

ASTRALE
Astrale Wine White Pinot Grigio 750 ml
7.87€/L
 
5.90€
 
Add
 
18+ 18+

POP MAURODAPHNE PATRON
Michalaki Mavrodaphne Red Sweet Wine 750 ml
7.93€/L
 
5.95€
 
Add
 
18+ 18+

LAMBRUSCO
Lambrusco Sparkling Wine Rose Semi-Sweet 750 ml
7.97€/L
 
5.98€
 
Add
 
18+ 18+

SERKOVA
Serkova Vodka Sling RTD 250 ml
8.00€/L
 
2.00€
 
Add
 
18+ 18+

SERKOVA
Serkova Vodka Paloma RTD 250 ml
8.00€/L
 
2.00€
 
Add
 
18+ 18+

SERKOVA
Serkova Vodka Tiki RTD 250 ml
8.00€/L
 
2.00€
 
Add
 

THREE CENTS
Three Cents Soda Ginger Beer 200 ml
8.40€/L
 
1.68€
 
Add
 

THREE CENTS
Three Cents Soda Pink Grapefruit 200 ml
8.40€/L
 
1.68€
 
Add
 
18+ 18+

CHIC
Chic Sprakling Wine Raspberry 750 ml
8.40€/L
 
6.30€
 
Add
 
18+ 18+

CHIC
Chic Sprakling Wine Lychee 750 ml
8.40€/L
 
6.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

ALEXAKIS
Alexakis Wine Kotsifali Red Dry 750 ml
8.48€/L
 
6.36€
 
Add
 
Biological Biological 18+ 18+

BRINK'S
Brink's Beer Black Organic Bottle 330 ml
8.58€/L
 
2.83€
Price includes a bottle deposit/value of 0.50€
Add
 
Biological Biological 18+ 18+

BRINK'S
Brink's Beer Blonde Organic Bottle 330 ml
8.58€/L
 
2.83€
Price includes a bottle deposit/value of 0.50€
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

BOUTARI
Boutari Muscovy Wine White 750 ml
8.67€/L
 
6.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

M2 SQUARED
M2 Squared Wine Rose Sweet 500 ml
8.84€/L
 
4.42€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

BEL COLLE
Bel Colle Moscato D'Asti Sparkling Wine 750 ml
8.91€/L
 
6.68€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved