Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

DRINKS, JUICES & SOFT DRINKS

940 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

CORONA
Corona Beer Lager Bottle 330 ml
5.30€/L
 
1.75€
 
Add
 
18+ 18+

MURPHY'S
Murphy's Beer Irish Can 500 ml
5.50€/L
 
2.75€
 
Add
 
18+ 18+

ESTRELLA DAMM
Estrella Damm Barcelona Beer Bottle 330 ml
5.61€/L
 
1.85€
 
Add
 
18+ 18+

FIX HELLAS
Fix Hellas Black Beer Lager Bottle 330 ml
5.70€/L
 
1.88€
Price includes a bottle deposit/value of 0.11€
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

KRITIKOS
Kritikos Vin De Crete Wine White Dry 750 ml
5.79€/L
 
4.34€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

KRITIKOS
Kritikos Vin De Crete Red Wine Red Dry 750 ml
5.92€/L
 
4.44€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

KRITIKOS
Kritikos Vin De Crete Wine Rose Dry 750 ml
5.92€/L
 
4.44€
 
Add
 
18+ 18+

BUD
Bud Beer Lager Bottle 330 ml
5.94€/L
 
1.96€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

SMIRNOFF
Smirnoff Ice Original Crisp Citrus 700 ml
6.00€/L
 
4.20€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

ALEXAKIS
Alexakis Kariki Wine White Dry 750 ml
6.05€/L
 
4.54€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

GUINNESS
Guinness Beer Can 4 x 440 ml
6.05€/L
 
10.64€
 
Add
 
18+ 18+

ERDINGER
Erdinger Weiss Beer 500 ml
6.10€/L
 
3.05€
 
Add
 

THREE CENTS
Three Cents Soda Ginger Beer 150 ml
6.33€/L
 
0.95€
 
Add
 

THREE CENTS
Three Cents Soda Pink Grapefruit 150 ml
6.33€/L
 
0.95€
 
Add
 

THREE CENTS
Three Cents Soda Aegean Tonic 150 ml
6.33€/L
 
0.95€
 
Add
 

THREE CENTS
Three Cents Soda Ginger Beer 6 x 150 ml
6.33€/L
 
5.70€
 
Add
 

THREE CENTS
Three Cents Soda Pink Grapefruit 6 x 150 ml
6.33€/L
 
5.70€
 
Add
 

THREE CENTS
Three Cents Soda Aegean Tonic 6 x 150 ml
6.33€/L
 
5.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

ALEXAKIS
Alexakis Kariki Wine Liatiko Rose 750 ml
6.37€/L
 
4.78€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

ALEXAKIS
Alexakis Kariki Red Wine Red Dry 750 ml
6.45€/L
 
4.84€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

LES ORMES
Les Ormes De Cambras Red Merlot Wine 750 ml
6.53€/L
 
4.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

LES ORMES
Les Ormes De Cambras White Sauvignon Wine 750 ml
6.53€/L
 
4.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

LES ORMES
Les Ormes De Cambras Wine Rose Grenache 750 ml
6.53€/L
 
4.90€
 
Add
 

CORONA
Corona Beer Cero Alcohol Free Bottle 4 x 330 ml
6.55€/L
 
8.64€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

RIVA D'ORO
Riva D'Oro Pinot Grigio Wine White Dry 750 ml
6.67€/L
 
5.00€
 
Add
 
18+ 18+

TZOULIA GEORGIADI
Tzoulia Georgiadi White Malagouzia Assyrtiko Wine 500 ml
6.80€/L
 
3.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

MG SPIRIT
Mg Spirit Gin and Tonic 275 ml
6.91€/L
 
1.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

MG SPIRIT
Mg Spirit Mojito 275 ml
6.91€/L
 
1.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

MG SPIRIT
Mg Spirit Mojito Strawberry 275 ml
6.91€/L
 
1.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

MG SPIRIT
Mg Spirit Vodka Orange 275 ml
6.91€/L
 
1.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

MG SPIRIT
Mg Spirit Vodka Passion Fruit 275 ml
6.91€/L
 
1.90€
 
Add
 
18+ 18+

NOTOS
Notos Beer Lager Bottle 330 ml
7.09€/L
 
2.34€
 
Add
 
18+ 18+

KECHRIS
Kechris Amber Retsina 500 ml
7.10€/L
 
3.55€
 
Add
 
18+ 18+

GUINNESS
Guinness Beer IPA Can 440 ml
7.16€/L
 
3.15€
 
Add
 
18+ 18+

GUINNESS
Guinness Beer Can 440 ml
7.18€/L
 
3.16€
 
Add
 
18+ 18+

SOL
Sol Beer Lager Bottle 330 ml
7.21€/L
 
2.38€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

M3 CUBED
M3 Cubed Red Wine 750 ml
7.28€/L
 
5.46€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

M3 CUBED
M3 Cubed Wine White 750 ml
7.28€/L
 
5.46€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

M3 CUBED
M3 Cubed Wine Rose 750 ml
7.28€/L
 
5.46€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved