Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

DRINKS, JUICES & SOFT DRINKS

940 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

MICHALAKIS ESTATE
Michalakis Estate Assyrtiko White Wine 750 ml
9.13€/L
 
6.85€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

MICHALAKIS ESTATE
Michalakis Estate Wine Vilana White Dry 750 ml
9.13€/L
 
6.85€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

MICHALAKIS ESTATE
Michalakis Estate Vidiano Wine White 750 ml
9.13€/L
 
6.85€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

MICHALAKIS ESTATE
Michalakis Estate Wine Muscat Spinas White 750 ml
9.13€/L
 
6.85€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

MICHALAKIS ESTATE
Michalakis Estate Wine Mandilari Rose 750 ml
9.13€/L
 
6.85€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

MICHALAKIS ESTATE
Michalakis Estate Kotsifali Red Wine Dry 750 ml
9.19€/L
 
6.89€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

MICHALAKIS ESTATE
Michalakis Estate Mandilari Red Wine 750 ml
9.19€/L
 
6.89€
 
Add
 

RIVANI
Rivani Sparkling Wine Alcohol Free White 750 ml
9.20€/L
 
6.90€
 
Add
 
18+ 18+

NAMA
Nama Red Sweet Wine 375 ml
9.33€/L
 
3.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

CRODINO
Crodino Aperitif Alcohol Free 3 x 175 ml
9.33€/L
 
4.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ALEXAKIS
Alexakis Kaereti Liatiko Rose Wine Demi Sec 750 ml
9.40€/L
 
7.05€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

RIONDO
Riondo Sparkling Wine Prosecco Extra Dry White 750 ml
9.44€/L
 
7.08€
 
Add
 
18+ 18+

SEPTEM
Septem Beer 8th Day IPA Bottle 330 ml
9.55€/L
 
3.15€
 
Add
 
18+ 18+

SEPTEM
Septem Beer Sunday's Honey Golden Ale Bottle 330 ml
9.55€/L
 
3.15€
 
Add
 
18+ 18+

DOURAKIS
Dourakis Rizitis Red Wine Grenache - Merlot 750 ml
9.57€/L
 
7.18€
 
Add
 
18+ 18+

DOURAKIS
Dourakis Rizitis White Wine Glass 750 ml
9.57€/L
 
7.18€
 
Add
 
18+ 18+

DOURAKIS
Dourakis Rizitis Wine Rose Grenache Rouge 750 ml
9.57€/L
 
7.18€
 
Add
 
18+ 18+

ROCHE MAZET
Roche Mazet Wine White Viognier 750 ml
9.80€/L
 
7.35€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

RIONDO
Riondo Sparkling Wine Prosecco Rosé 750 ml
9.81€/L
 
7.36€
 
Add
 
18+ 18+

LAGUNITAS
Lagunitas Beer Ipa Bottle 330 ml
9.85€/L
 
3.25€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

ALASIA
Alasia Moscato D'asti Sparkling Wine 750 ml
10.07€/L
 
7.55€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

ALEXAKIS
Alexakis Wine Vidiano White Dry 750 ml
10.15€/L
 
7.61€
 
Add
 
18+ 18+

ARALDICA
Araldica Moscato D'Asti Sparkling Wine Dolce 750 ml
10.32€/L
 
7.74€
 
Add
 
18+ 18+

TANQUERAY
Tanqueray Gin & Tonic 250 ml
10.40€/L
 
2.60€
 
Add
 
18+ 18+

TANQUERAY
Tanqueray Gin & Tonic Alcohol Free 250 ml
10.40€/L
 
2.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

SAMOS
Samos Vin Doux Wine White 750 ml
10.60€/L
 
7.95€
 
Add
 
18+ 18+

MARAGAKIS WINERY
Maragakis Winery Symphonia Wine Syrah Red 750 ml
10.83€/L
 
8.12€
 
Add
 
18+ 18+

MARAGAKIS WINERY
Maragakis Winery Symphonia Wine Malvazia White 750 ml
10.83€/L
 
8.12€
 
Add
 
18+ 18+

GIOIA
Gioia Sparkling Wine Prosecco 750 ml
10.91€/L
 
8.18€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

LYRARAKIS
Lyrarakis Wine Kotsifali Red Vegan 750 ml
11.20€/L
 
8.40€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

LYRARAKIS
Lyrarakis Liatiko Red Wine Vegan 750 ml
11.20€/L
 
8.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

ALEXAKIS
Alexakis Wine Moscato Spinas White Dry 750 ml
11.20€/L
 
8.40€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

LYRARAKIS
Lyrarakis Wine Kotsifali Pink Vegan 750 ml
11.20€/L
 
8.40€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

LYRARAKIS
Lyrarakis Wine Moschato Spinas White Vegan 750 ml
11.20€/L
 
8.40€
 
Add
 
Biological Biological Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

TOPLOU
Moni Toplou Wine White Organic 750 ml
11.20€/L
 
8.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ALEXAKIS
Alexakis Syrah Roze Dry Wine 750 ml
11.20€/L
 
8.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

SANS PRENTENTION
Sans Pretention Rose Wine Luberon 750 ml
11.20€/L
 
8.40€
 
Add
 
Biological Biological Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

TOPLOU
Moni Toplou Wine Rose Organic 750 ml
11.20€/L
 
8.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

ALEXAKIS
Alexakis Wine Hatiri White Dry 750 ml
11.33€/L
 
8.50€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved