Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

DRINKS, JUICES & SOFT DRINKS

941 products
Labels:
Brands:
Biological Biological Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

TOPLOU
Moni Toplou Wine Rose Organic 750 ml
11.20€/L
 
8.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

ALEXAKIS
Alexakis Wine Hatiri White Dry 750 ml
11.33€/L
 
8.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

ALEXAKIS
Alexakis Wine Kotsifali Syrah Red Dry 750 ml
11.85€/L
 
8.89€
 
Add
 
18+ 18+

MARTINI
Martini Bianco Aperitif 1 lt
11.85€/L
 
11.85€
 
Add
 
18+ 18+

FREIXENET
Freixenet Carta Nevada Sparkling White Wine 750 ml
11.97€/L
 
8.98€
 
Add
 
18+ 18+

MARTINI
Martini Sparkling Wine White Prosecco 750 ml
12.27€/L
 
9.20€
 
Add
 
18+ 18+

CHIC
Chic Sparkling Wine Mini Raspberry 200 ml
12.30€/L
 
2.46€
 
Add
 
18+ 18+

ACQUESI
Acquesi Moscato D'Asti Sparkling Wine Casarito 750 ml
12.80€/L
 
9.60€
 
Add
 
18+ 18+

DOMENICO
Domenico Vidiano Wine White 750 ml
12.80€/L
 
9.60€
 
Add
 
18+ 18+

DOMENICO
Domenico Thrapsathiri Wine White 750 ml
12.80€/L
 
9.60€
 
Add
 
18+ 18+

LA FARRA
La Farra Sparkling Wine Prosecco Treviso Extra Dry 750 ml
12.89€/L
 
9.67€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

VALDO
Valdo Aquarious Sparkling Wine Rose 750 ml
13.07€/L
 
9.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

VALDO
Valdo Aquarious De Blancs Sparkling Wine Extra Dry White 750 ml
13.07€/L
 
9.80€
 
Add
 
18+ 18+

VOSPOROS
Vosporos Retsina Canteen 750 ml
13.07€/L
 
9.80€
 
Add
 
Vegan Vegan 18+ 18+

LYRARAKIS
Lyrarakis Zazazu Sparkling Wine Vegan 750 ml
13.23€/L
 
9.92€
 
Add
 
18+ 18+

MARTINI
Martini Rosato Aperitif 1 lt
13.25€/L
 
13.25€
 
Add
 
Biological Biological 18+ 18+

TOPLOU
Moni Toplou Red Wine Organic 750 ml
13.31€/L
 
9.98€
 
Add
 
18+ 18+

BOUTARI
Boutari Agioritiko Red Wine 750 ml
13.33€/L
 
10.00€
 
Add
 
18+ 18+

Erofili
Erofili Wine Semi-Dry Rose Liatiko 750 ml
13.60€/L
 
10.20€
 
Add
 
18+ 18+

Douloufakis
Douloufakis Sauvignon Blanc White Wine Dry 750 ml
13.71€/L
 
10.28€
 
Add
 

LIPTON
Lipton Ice Tea Lemon Tea Powder 125 gr
13.84€/kg
 
1.73€
 
Add
 

LIPTON
Lipton Ice Tea Peach Tea Powder 125 gr
13.84€/kg
 
1.73€
 
Add
 
18+ 18+

BRILLA
Brilla Prosecco Sparkling Wine White 750 ml
13.93€/L
 
10.45€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

OUZO 12
Ouzo 12 700 ml
14.00€/L
 
9.80€
 
Add
 
18+ 18+

ACQUESI
Acquesi Brachetto D'Acqui Sparkling Wine Rose 750 ml
14.07€/L
 
10.55€
 
Add
 
18+ 18+

BRILLA
Brilla Prosecco Sparkling Wine Rose 750 ml
14.07€/L
 
10.55€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

BOUTARI
Boutari Cabernet Sauvignon Red Wine 750 ml
14.13€/L
 
10.60€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

BOUTARI
Boutari Syrah Red Wine 750 ml
14.13€/L
 
10.60€
 
Add
 
18+ 18+

BOUTARI
Boutari Naoussa Red Wine 750 ml
14.64€/L
 
10.98€
 
Add
 
18+ 18+

LOULOUDIS WINERY
Louloudis Winery Dithyrambos Liatiko Red Wine 750 ml
14.87€/L
 
11.15€
 
Add
 
18+ 18+

LOULOUDIS WINERY
Louloudis Winery Dithyrambos Wine Rose Liatiko 750 ml
14.87€/L
 
11.15€
 
Add
 
18+ 18+

ΚΤΙΜΑ HAΤΖIMICHALI
Ktima Hatzimichali Multi-vineyard Red Wine 750 ml
14.93€/L
 
11.20€
 
Add
 
18+ 18+

MARTINI
Martini Asti Aperitif 750 ml
14.93€/L
 
11.20€
 
Add
 
18+ 18+

OUZO 12
Ouzo 12 1 lt
14.95€/L
 
14.95€
 
Add
 
18+ 18+

AMARGIOTAKIS WINERY
Amargiotakis Winery White Wine Kapetanissa 750 ml
15.20€/L
 
11.40€
 
Add
 
18+ 18+

AMARGIOTAKIS WINERY
Amargiotakis Winery Kapetanissa Pink Wine 750 ml
15.20€/L
 
11.40€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

APEROL
Aperol Spritz 3 x 200 ml
15.42€/L
 
9.25€
 
Add
 
18+ 18+

MARTINI
Martini Sparkling White Wine Prosecco 200 ml
15.50€/L
 
3.10€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions 18+ 18+

ΚΤΙΜΑ HAΤΖIMICHALI
Ktima Hatzimichali Alfega Wine Rose 750 ml
15.57€/L
 
11.68€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved