Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

PACKAGED FOOD

1287 products
Labels:
Brands:
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KYKNOS
Kyknos Ketchup Top Down 0% Vegan Sugar Free Gluten Free 550 gr
4.25€/kg
 
2.34€
 
Add
 

AGRINO
Agrino Rice Fancy Blue Rose 1 kg
4.25€/kg
 
4.25€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Ketchup Squeezy 570 gr
4.26€/kg
 
2.43€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

BRAVA
Brava Mustard Soft Gluten Free 250 gr
4.28€/kg
 
1.07€
 
Add
 

3ALFA
3alfa Parboiled Rice 1 kg
4.28€/kg
 
4.28€
 
Add
 

OMEGA
Omega Special Beans Medium 500 gr
4.30€/kg
 
2.15€
 
Add
 
Biological Biological

BIO VITA
Bio Vita Organic Oatmeal 500 gr
4.30€/kg
 
2.15€
 
Add
 
Biological Biological

BIO FARMA
Bio Farma Organic Brown Rice 500 gr
4.30€/kg
 
2.15€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

KYKNOS
Kyknos Light Mayonnaise Gluten Free 420 ml
4.33€/L
 
1.82€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TIPIAK
Tipiak Couscous 500 gr
4.34€/kg
 
2.17€
 
Add
 

3ALFA
3alfa Lentils Fine Imported 500 gr
4.36€/kg
 
2.18€
 
Add
 

3ALFA
3alfa Rice Carolina 500 gr
4.36€/kg
 
2.18€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

FLORA
Flora Corn Oil 1 lt
4.39€/L
 
4.39€
 
Add
 

KALAS
Kalas Iodized Sea Salt Classic 400 gr
4.40€/kg
 
1.76€
 
Add
 

AGRINO
Agrino Fava Farsalon 500 gr
4.40€/kg
 
2.20€
 
Add
 
Biological Biological

BIO VITA
Bio Vita Sugar Raw Organic 500 gr
4.40€/kg
 
2.20€
 
Add
 

AGRINO
Agrino Rice Rice Laize Carolina 1 kg
4.45€/kg
 
4.45€
 
Add
 

3ALFA
3alfa Rice Parboiled 500 gr
4.46€/kg
 
2.23€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Ketchup Top Down 910 gr
4.47€/kg
 
4.07€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

MISKO
Misko Protein Spaghetti 400 gr
4.48€/kg
 
1.79€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

MISKO
Misko Spaghetti Penne Rigate Protein 400 gr
4.48€/kg
 
1.79€
 
Add
 

AGRINO
Agrino Beans Medium 500 gr
4.48€/kg
 
2.24€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

JOTIS
Jotis 1-2-Bake Chocolate Muffins Mix 500 gr
4.48€/kg
 
2.24€
 
Add
 
Biological Biological

BIO FARMA
Bio Farma Sugar from sugar cane Organic 500 gr
4.48€/kg
 
2.24€
 
Add
 

KANAKIS
Kanakis Arborio Rice 500 gr
4.48€/kg
 
2.24€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

MINERVA CHORIO
Minerva Chorio Double Concentrate Tomato Paste 410 gr
4.49€/kg
 
1.84€
 
Add
 

BARILLA
Barilla Pasta Casarecce 500 gr
4.50€/kg
 
2.25€
 
Add
 

AGRINO
Agrino Rice Fancy Blue Rose 500 gr
4.50€/kg
 
2.25€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

KYKNOS
Kyknos Compote Peach 825 gr
4.52€/kg
 
2.17€
 
Add
 
Vegan Vegan

FYTRO
Fytro Black Sugar Vegan 500 gr
4.52€/kg
 
2.26€
 
Add
 
Biological Biological

MELKO
Melko Spaghettini N10 Organic 500 gr
4.52€/kg
 
2.26€
 
Add
 
Gluten free Gluten free

FINO
Fino Balsamic Vinegar Gluten Free 250 ml
4.56€/L
 
1.14€
 
Add
 

3ALFA
3alpha Chunky Lentils Imported 500 g
4.56€/kg
 
2.28€
 
Add
 

KALAS
Kalas Gold Iodized Sea Salt 500 gr
4.56€/kg
 
2.28€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

BRAVA
Brava Ketchup Classic Gluten Free 400 gr
4.58€/kg
 
1.83€
 
Add
 
Biological Biological

BIO FARMA
Bio Farma Lentils Fine Organic 500 gr
4.60€/kg
 
2.30€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Ketchup Top Down 700 gr
4.63€/kg
 
3.24€
 
Add
 

AGRINO
Agrino Lentils Fine Farsalon Lentils 500 gr
4.64€/kg
 
2.32€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Hot Suggestions Hot Suggestions

CONDITO
Condito Burger Sauce Gluten Free 345 gr
4.67€/kg
 
1.61€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved