Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HOME & KITCHEN

1189 products
Labels:
Brands:

CAMPINGAZ
Campingaz Gas Vial C 206 Gls 190 gr
10.79€/kg
 
2.05€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BIOMES
Biomes Storage Box 52 lt
10.80€/pc.
 
10.80€
 
Add
 

 
Cake Mould Set Bendable 28 x 6.8 cm
10.90€/pc.
 
10.90€
 
Add
 

 
Baking Pan Round Stainless Steel 40 cm
10.90€/pc.
 
10.90€
 
Add
 

CAMPER GAZ
Camper Gaz Stove Plastic
10.90€/pc.
 
10.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Flannel Blanket Zig Zag 150 x 220 cm
10.90€/pc.
 
10.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Fleece blanket Velvet 150 x 220 cm
10.90€/pc.
 
10.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Bed Sheet with elastic 180 x 200 cm
10.90€/pc.
 
10.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Sheets without elastic 50% Cotton/50% Polyester 220 x 245 cm
10.90€/pc.
 
10.90€
 
Add
 

 
Pedal with Soft Close Mechanism Open Grey 7 lt
10.90€/pc.
 
10.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TEZA
Teza Extra Insecticide Spray For Cockroaches & Ants 400 ml
10.93€/L
 
4.37€
 
Add
 

 
Curtain Black Out 140 x 260 cm
11.00€/pc.
 
11.00€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Telephone Mini Classic
11.00€/pc.
 
11.00€
 
Add
 

AS A COMPANY
As Company Children's Performance For Ages 3+
11.00€/pc.
 
11.00€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Cube In Shapes For 6+ Months
11.00€/pc.
 
11.00€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Barbie Pop Star for 3+ Years
11.00€/pc.
 
11.00€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Barbie Princess With Pink Highlights For 3+ Years
11.00€/pc.
 
11.00€
 
Add
 

FLAMINGO
Flamingo Clothes Moisture Collector 250 gr
11.44€/kg
 
2.86€
 
Add
 

 
Polycap Glass & Silicone
11.50€/pc.
 
11.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Heat Resistant Rectangular Glass Utensil 5 lt
11.50€/pc.
 
11.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Sidirela Mattress Protector Ultra 120 x 200 cm & With Net 30 cm
11.50€/pc.
 
11.50€
 
Add
 

PRIMO
Primo Bathroom Scale Inox Black 180 kg
11.50€/pc.
 
11.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VILEDA
Vileda Ironing Cloth Diamond
11.56€/pc.
 
11.56€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AROXOL
Aroxol Roach Killer Pure & Strong Mec For Cockroaches & Ants 350 ml
11.80€/L
 
4.13€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TEZA
Teza Ultra Insecticide Spray For Cockroaches & Ants 400 ml
11.80€/L
 
4.72€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

PRIMO
Primo Kettle Black 1 lt 1200W
11.80€/pc.
 
11.80€
 
Add
 

ESTIA
Estia Toilet Pedal Classic Inox Toilet Mat 5 lt
11.80€/pc.
 
11.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Laundry basket Laundry 72 lt
11.80€/pc.
 
11.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ANKOR
Ankor Metal Graphite Lamp with Adjustable Arm & Swivel Head Grey
11.90€/pc.
 
11.90€
 
Add
 

HOME CARE
Home Care Waterproof Bedding Mattress 90 x 200 cm + 35 cm
11.90€/pc.
 
11.90€
 
Add
 

 
Refrigerator Picnic 35 lt
11.90€/pc.
 
11.90€
 
Add
 

ZITA TOYS
Zita Toys Sweet & Coffee Set
11.90€/pc.
 
11.90€
 
Add
 

RAID
Raid Insecticide Spray Multi Insects For Flying & Walking Insects 300 ml
11.93€/L
 
3.58€
 
Add
 

HOT WHEELS
Hot Wheels Monster Trucks Set Of 2 For 3+ Years
12.00€/pc.
 
12.00€
 
Add
 

PLAYMOBIL
Playmobil Suitcase Police Officer With Motorcycle For 4+ Years
12.00€/pc.
 
12.00€
 
Add
 

AS A COMPANY
As Company Small vs. Big Find The Word For Ages 7+
12.00€/pc.
 
12.00€
 
Add
 

AS A COMPANY
As Company Board Game Hidden Objects For 6+ Years
12.00€/pc.
 
12.00€
 
Add
 

AS A COMPANY
As Company Table Top With Mouth Open For Young & Old
12.00€/pc.
 
12.00€
 
Add
 

AS A COMPANY
As Company On the Head
12.00€/pc.
 
12.00€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved