Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HOME & KITCHEN

1189 products
Labels:
Brands:

MATTEL
Mattel Uno Cards Deluxe For 7+ Years
12.00€/pc.
 
12.00€
 
Add
 

CLEMENTONI
Clementoni Baby Shark Puzzle
12.00€/pc.
 
12.00€
 
Add
 

CALFER GAS
Calfer Gas Chimney Plastic
12.20€/pc.
 
12.20€
 
Add
 

ARIASANA
Ariasana Aero Moisture Collector Spare Lavender 450 gr
12.22€/kg
 
5.50€
 
Add
 

VILEDA
Vileda Ironing Cloth Rapid 135 x 45 cm
12.25€/pc.
 
12.25€
 
Add
 

AROXOL
Aroxol Insecticide Spray For Flies & Mosquitoes 300 ml
12.50€/L
 
3.75€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
White Plastic Wheeled Rack With 4 Racks
12.50€/pc.
 
12.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Black Plastic Wheeled Rack With 4 Racks
12.50€/pc.
 
12.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Sidirela Mattress Protector Ultra 160 x 200 cm & With Net 30 cm
12.50€/pc.
 
12.50€
 
Add
 

RAID
Raid Essentials Roach Killer Spray Crawling For Cockroaches & Ants 400 ml
12.70€/L
 
5.08€
 
Add
 

PYRAMIS
Pyramis Non-Stick Pan 20 cm
12.70€/pc.
 
12.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NORDIC
Nordic Non-Stick Cast Iron Pan 20 cm
12.80€/pc.
 
12.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Telescopic Table With Wheels Black 60 x 40 x 89 cm
12.80€/pc.
 
12.80€
The product is delivered unassembled and includes assembly instructions.
Products are delivered curbside.
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Metallic Bread Box White With Golden Details 30 x 18 x 16 cm
12.90€/pc.
 
12.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FEST
Fest Pot With Glass Lid N16 18/10 1 lt
12.90€/pc.
 
12.90€
 
Add
 

PAL ZEN
Pal Zen Titanium Stainless Steel Baking Pan 44 x 37 cm
12.90€/pc.
 
12.90€
 
Add
 

 
Frieze Enameled Black & Basket 24 x 11.5 cm
12.90€/pc.
 
12.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ANNA RISK
Anna Riska Cotton & 7 Denier Silicon Sleeping Pillow 50 x 70 cm
12.90€/pc.
 
12.90€
 
Add
 

ZITA TOYS
Zita Toys Garage With Washing Machine For 3+ Years
12.90€/pc.
 
12.90€
 
Add
 

HASBRO
Easter Candle Hasbro Titan Series Figure Spiderman
13.00€/pc.
 
13.00€
 
Add
 

HASBRO
Easter Candle Hasbro Titan Hero Series Figure Venomversus Spiderman
13.00€/pc.
 
13.00€
 
Add
 

AS A COMPANY
Easter Candle As Company Spiderman Boing & Bubble Gun For 3+ Years
13.00€/pc.
 
13.00€
 
Add
 

AS A COMPANY
Easter Candle As Company Stitch Boing & Bubble Gun For 3+ Years
13.00€/pc.
 
13.00€
 
Add
 

PLAYMOBIL
Playmobil Pirates Egg For 4+ Years
13.00€/pc.
 
13.00€
 
Add
 

PLAYMOBIL
Playmobil Bheach Vacation Egg For 4+ Years
13.00€/pc.
 
13.00€
 
Add
 

PLAYMOBIL
Playmobil Princess Egg For 4+ Years
13.00€/pc.
 
13.00€
 
Add
 

PLAYMOBIL
Playmobil Space Mission Egg For 4+ Years
13.00€/pc.
 
13.00€
 
Add
 

HASBRO
Hasbro Marvel X-Men Titan Hero
13.00€/pc.
 
13.00€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Dinosaur Figures For 4+ Years
13.00€/pc.
 
13.00€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Music Booklet Monkey
13.00€/pc.
 
13.00€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Educational Remote Control For 6-36 months
13.00€/pc.
 
13.00€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Disney Frozen Doll Elsa
13.00€/pc.
 
13.00€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Disney Princess Pocahontas Doll
13.00€/pc.
 
13.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TEZA
Teza Mec Insecticide Spray Odourless For Cockroaches & Ants 400 ml
13.23€/L
 
5.29€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TEZA
Teza Plus Odourless Insecticide Spray For Cockroaches & Ants 300 ml
13.40€/L
 
4.02€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Flannel Blanket Zig Zag 200 x 220 cm
13.50€/pc.
 
13.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Blanket Fleece Velvet Double 200 x 220 cm
13.50€/pc.
 
13.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VULCANO
Vulcano Rack With Flaps Metallic 18 m
13.70€/pc.
 
13.70€
The product is delivered unassembled and includes assembly instructions.
Add
 

TAI
Tai Grill Cleaner For Barbeque Oven & Fireplace 500 ml
13.90€/L
 
6.95€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved