Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HOME & KITCHEN

1195 products
Labels:
Brands:
Hot Suggestions Hot Suggestions

TEZA
Teza Mec Insecticide Spray Odourless For Cockroaches & Ants 400 ml
13.23€/L
 
5.29€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

TEZA
Teza Plus Odourless Insecticide Spray For Cockroaches & Ants 300 ml
13.40€/L
 
4.02€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Flannel Blanket Zig Zag 200 x 220 cm
13.50€/pc.
 
13.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Blanket Fleece Velvet Double 200 x 220 cm
13.50€/pc.
 
13.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VULCANO
Vulcano Rack With Flaps Metallic 18 m
13.70€/pc.
 
13.70€
The product is delivered unassembled and includes assembly instructions.
Add
 

TAI
Tai Grill Cleaner For Barbeque Oven & Fireplace 500 ml
13.90€/L
 
6.95€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BIOMES
Biomes Waste Bin With Pedal 32 lt
13.90€/pc.
 
13.90€
 
Add
 

MARVA
Glass Cake Tray 29 x 29 x 15 cm
13.90€/pc.
 
13.90€
 
Add
 

 
Oriana Ferelli Oval platter 23 cm
13.90€/pc.
 
13.90€
 
Add
 

FEST
Fest Cake Mould Round N26
13.90€/pc.
 
13.90€
 
Add
 

 
Black Oval Glasses & Grill 42 x 32 cm
13.90€/pc.
 
13.90€
 
Add
 

ZITA TOYS
Zita Toys Nail Accessories Set For 5+ Years
13.90€/pc.
 
13.90€
 
Add
 

LEGO
Lego Creator 3 In 1 Wild Animals Surprising Spider For 7+ Years
14.00€/pc.
 
14.00€
 
Add
 

PACIFIC FLIP
Pacific Flip Waste Bin 25 lt
14.50€/pc.
 
14.50€
 
Add
 

 
Shelving unit Macro with White Wheels 4 positions
14.50€/pc.
 
14.50€
The product is delivered unassembled and includes assembly instructions.
Add
 

ESTIA
Estia Trolley With Isothermal Compartment Blue 40 lt
14.50€/pc.
 
14.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Storage box 95 lt
14.50€/pc.
 
14.50€
 
Add
 

BIOMES
Biomes Toilet Pedal Soft Close Grey 7 lt
14.50€/pc.
 
14.50€
 
Add
 

ZITA TOYS
Zita Toys Cake Set
14.50€/pc.
 
14.50€
 
Add
 

ZITA TOYS
Zita Toys Birthday Cake Large With Tea Set
14.80€/pc.
 
14.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FEST
Fest Spark Frying Pan N24 18/10
14.90€/pc.
 
14.90€
 
Add
 

ESTIA
Estia Lemon Squeezer 40W
14.90€/pc.
 
14.90€
 
Add
 

IZZY
Izzy Straightening Hair Press Ceramic 2 In 1 35W
14.90€/pc.
 
14.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ANNA RISK
Anna Riska Double Double Sided Sheets Double Sided Sheets With Microfiber
14.90€/pc.
 
14.90€
 
Add
 

ZITA TOYS
Zita Toys Clark With Sounds And Light For 3+ Years
14.90€/pc.
 
14.90€
 
Add
 

 
Plush Unicorn Fat In 2 Colors 34 cm
14.90€/pc.
 
14.90€
 
Add
 

MAGMA
Magma Aluminum Crepe Pan With Stone Coating 28 cm
14.98€/pc.
 
14.98€
 
Add
 

AS A COMPANY
As Company Art Case Deluxe Painting Case Dinosaur For 3+ Years
15.00€/pc.
 
15.00€
 
Add
 

HASBRO
Hasbro Figure Titan Hero Avengers For 4+ Years
15.00€/pc.
 
15.00€
 
Add
 

HASBRO
Hasbro Figure Titan Hero Series Spiderman For 4+ Years
15.00€/pc.
 
15.00€
 
Add
 

HOT WHEELS
Hot Wheels City Tracks For 4+ Years
15.00€/pc.
 
15.00€
 
Add
 

HAPPY HOBBI
Happi Hobbi Art Case Deluxe Unicorn Fantasy Art Set With 100 Accessories For 3+ Years
15.00€/pc.
 
15.00€
 
Add
 

DESYLLAS GAMES
Desyllas Games Small Markets For 6+ Years
15.00€/pc.
 
15.00€
 
Add
 

TAI
Tai Insecticide Spray Fast Action Mec 350 ml
15.09€/L
 
5.28€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NORDIC
Nordic Non-Stick Cast Iron Pan 24 cm
15.50€/pc.
 
15.50€
 
Add
 

PYRAMIS
Pyramis Non-Stick Pan 24 cm
15.50€/pc.
 
15.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

SINGER
Singer Steam Iron Ocean With Ceramic Plate 2000W
15.50€/pc.
 
15.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AROXOL
Aroxol Insect Repellent Spray For Acaraza & Dust 300 ml
15.77€/L
 
4.73€
 
Add
 

EASYLIFE
Easy Life Baking Pan With Grill Inox 40 cm
15.80€/pc.
 
15.80€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved