Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HOME & KITCHEN

1189 products
Labels:
Brands:

LEGO
Lego Marvel Avengers Spiderman VS Anti-Venom For 6+ Years
16.00€/pc.
 
16.00€
 
Add
 

LEGO
Lego City Blue Monster Truck For 5+ Years
16.00€/pc.
 
16.00€
 
Add
 

AS A COMPANY
As Company Bathroom Doll Mermaid Mermaid Patchouli in Various Designs
16.00€/pc.
 
16.00€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Barbie Wellness Beauty Day For 3+ Years
16.00€/pc.
 
16.00€
 
Add
 

GLADE
Glade Aerosol Air Freshener Spray Refreshing Air 300 ml
16.50€/L
 
4.95€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ANKOR
Ankor Two-Tier Metal Plate Rack Matte Olive Green 48 x 32 x 29 cm
16.50€/pc.
 
16.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Two Tier Metal Plate Rack Grey And Silver With Spoon Holder & Tray 48 x 32 x 29 cm
16.50€/pc.
 
16.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ANKOR
Ankor Filter Coffee Maker Black 900W With Jug 1.2 lt
16.50€/pc.
 
16.50€
 
Add
 

ITEA
Itea Salad Plate White 24 cm
16.80€/pc.
 
16.80€
 
Add
 

AROXOL
Aroxol Mec Instant Insecticide Spray For Cockroaches & Ants 400 ml
16.88€/L
 
6.75€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FEST
Fest Spark Frying Pan N26 18/10
16.90€/pc.
 
16.90€
 
Add
 

NAVA
Nava Cantonese Wok With Wooden Handle 32 cm
16.90€/pc.
 
16.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NORDIC
Nordic Milking Iron Anti-Stick Casting Iron 18 cm
16.90€/pc.
 
16.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

NORDIC
Nordic Cast Iron Non Stick Pan 26 cm
16.90€/pc.
 
16.90€
 
Add
 

HOME CARE
Home Care Waterproof Bedding Mattress 150 x 200 cm + 35 cm
16.90€/pc.
 
16.90€
 
Add
 

ZITA TOYS
Zita Toys Boxing Bag
16.90€/pc.
 
16.90€
 
Add
 

ZITA TOYS
Zita Toys Steering Wheel Car For 3+ Years
16.90€/pc.
 
16.90€
 
Add
 

 
Basin lid 43 x 36 cm
16.95€/pc.
 
16.95€
 
Add
 

 
Easter Candle Peppa Pig Talk & Sing For 3+ Years
17.00€/pc.
 
17.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Room Perfume Sandalwood & Jasmine 2 x 269 ml
17.03€/L
 
9.16€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Automatic Spray Air Freshener Refill Romantic Vanilla Blossom 2 x 269 ml
17.03€/L
 
9.16€
 
Add
 

PYRAMIS
Pyramis Non-Stick Pan 26 cm
17.20€/pc.
 
17.20€
 
Add
 

GLADE
Glade Aerosol Air Freshener Spray Fresh Lemon 300 ml
17.33€/L
 
5.20€
 
Add
 

GLADE
Glade Aerosol Air Freshener Spray Tranquil Lavender & Aloe 300 ml
17.33€/L
 
5.20€
 
Add
 

GLADE
Glade Aerosol Ocean Adventure 300 ml
17.33€/L
 
5.20€
 
Add
 

GLADE
Glade Aerosol Room Fragrance Vanilla Blossom 300 ml
17.33€/L
 
5.20€
 
Add
 

HOME CARE
Home Care Waterproof Bedding Mattress 160 x 200 cm + 35 cm
17.50€/pc.
 
17.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FEST
Fest Spark Pressure Cooker N20 18/10 2.5 lt
17.80€/pc.
 
17.80€
 
Add
 

ESTIA
Estia Multicutter With Bowl Ivoris 400W 700 ml
17.80€/pc.
 
17.80€
 
Add
 

 
Making Friendship Bracelets For Ages 5+
17.80€/pc.
 
17.80€
 
Add
 

 
Fashion Workshop For 5+ Years
17.80€/pc.
 
17.80€
 
Add
 

ACER
Acer Manual Sheet & Pasta Machine
17.90€/pc.
 
17.90€
 
Add
 

PYRAMIS
Pyramis Non-Stick Pan 28 cm
17.90€/pc.
 
17.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

ECOCASA
Ecocasa Aluminium Spreader With Metal Legs 18 m
17.90€/pc.
 
17.90€
The product is delivered unassembled and includes assembly instructions.
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EL GREKO
El Greko Primal Coffee Stove
17.96€/pc.
 
17.96€
 
Add
 

HOT WHEELS
Hot Wheels Cars For 3+ Years
18.00€/pc.
 
18.00€
 
Add
 

HOT WHEELS
Hot Wheels Shark Truck For 4-8 Years
18.00€/pc.
 
18.00€
 
Add
 

AS A COMPANY
As Company Learn & Create Lipstick Workshop For 8+ Years
18.00€/pc.
 
18.00€
 
Add
 

AS A COMPANY
As Company Learn & Create My First Greenhouse For 7+ Years
18.00€/pc.
 
18.00€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved