Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HOME & KITCHEN

1189 products
Labels:
Brands:

LEGO
Lego City Police Prisoner Transport Van For 6+ Years
21.00€/pc.
 
21.00€
 
Add
 

LEGO
Lego Duplo Number Train Learn To Count For 1.5+ Years
21.00€/pc.
 
21.00€
 
Add
 

ZITA TOYS
Zita Toys Nail Set With Oven & Airbrush For 5+ Years
21.00€/pc.
 
21.00€
 
Add
 

ZITA TOYS
Zita Toys Remote Controlled Helicopter For 14+ Years
21.00€/pc.
 
21.00€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Educational Tablet For 12-36 months
21.00€/pc.
 
21.00€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Educational Book For 6-36 months
21.00€/pc.
 
21.00€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Scrabble Classic With Wooden Letters 2 In 1 For 8+ Years
21.00€/pc.
 
21.00€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Scrabble Junior 2 In 1 For 6-10 Years
21.00€/pc.
 
21.00€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Uno Dare Adults Only
21.00€/pc.
 
21.00€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Barbie Color Reveal Mermaids 4 Designs
21.00€/pc.
 
21.00€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Barbie Professions With Kids / Animals
21.00€/pc.
 
21.00€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Barbie Magic Mermaid Blooming
21.00€/pc.
 
21.00€
 
Add
 

ZITA TOYS
Zita Toys Dollhouse Big With Furniture
21.00€/pc.
 
21.00€
 
Add
 

AROXOL
Aroxol Insect Repellent Spray For Mites & Fleas Lavender 300 ml
21.17€/L
 
6.35€
 
Add
 

 
Kitchen Pedal Black 30 lt
21.50€/pc.
 
21.50€
 
Add
 

CAMPINGAZ
Campingaz Stove Bleuet G206
21.70€/pc.
 
21.70€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

FEST
Fest Spark Pressure Cooker N24 18/10 5 lt
21.80€/pc.
 
21.80€
 
Add
 

ZITA TOYS
Zita Toys Space Vehicle With Lighting Accessories & Music
21.90€/pc.
 
21.90€
 
Add
 

ANKOR
Ankor Electric Hand Mixer Hand Mixer & 4 Tools Black 500W
22.00€/pc.
 
22.00€
 
Add
 

HOT WHEELS
Hot Wheels City Tracks With Beast
22.00€/pc.
 
22.00€
 
Add
 

ZITA TOYS
Robot Battery Large For 3+ Years
22.00€/pc.
 
22.00€
 
Add
 

HASBRO
Hasbro Crocodile Dentist
22.00€/pc.
 
22.00€
 
Add
 

AS A COMPANY
As Company Silverlit Remote Controlled Helicopter Air Mamba
22.00€/pc.
 
22.00€
 
Add
 

ANKOR
Ankor Set of Spice Jars on Swivel Base 12 pieces
22.50€/pc.
 
22.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Room Perfume Automatic Spray Relax Zen 269 ml
22.53€/L
 
6.06€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Automatic Spray Room Fragrance Refill Pure Clean Linen 269 ml
22.53€/L
 
6.06€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Automatic Spray Room Perfume Refill Tranquil Lavender & Aloe 269 ml
22.53€/L
 
6.06€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Room Scented Perfume Automatic Spray Romantic Vanilla Blossom 269 ml
22.53€/L
 
6.06€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

GLADE
Glade Room Perfume Automatic Spray Sandalwood & Jasmine 269 ml
22.53€/L
 
6.06€
 
Add
 

FEST
Magic Fest Rectangular Baking Pan N2 36 x 28 x 7 cm
22.80€/pc.
 
22.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

IZZY
Izzy Steam Iron Ceramic Force 2800W
22.80€/pc.
 
22.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Suitcase Trolley Small 20 cm
22.80€/pc.
 
22.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Manavis Metal Wheel with 3 Baskets Grey 43 x 36 x 86 cm
22.90€/pc.
 
22.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Manavis Metal Trolley with 3 Baskets Beige 42 x 36 x 86 cm
22.90€/pc.
 
22.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Spreader Plastic Anthracite Colombo 20 m
22.90€/pc.
 
22.90€
The product is delivered unassembled and includes assembly instructions.
Add
 

ZITA TOYS
Zita Toys Highway With Battery
22.90€/pc.
 
22.90€
 
Add
 

MATTEL
Mattel Barbie Electric Car For 3+ Years
23.00€/pc.
 
23.00€
 
Add
 

TEFAL
Tefal Frying Pan Xl Force 20 cm
23.50€/pc.
 
23.50€
 
Add
 

ZITA TOYS
Zita Toys Suitcase With Tools Large
23.50€/pc.
 
23.50€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved