Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

HOME & KITCHEN

1189 products
Labels:
Brands:

TEFAL
Tefal Wok Xl Force 28 cm
32.50€/pc.
 
32.50€
 
Add
 

IZZY
Izzy Straightening Hair Press XL Moroccan Glide With Ceramic Plates
32.80€/pc.
 
32.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

BOTANICA
Botanica Aromatic Candle Caribbean Vetiver & Sandalwood 205 gr
34.10€/kg
 
6.99€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

OFF!
Off! Insect Repellent Aerosol Spray 100 ml
34.20€/L
 
3.42€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

EL GREKO
El Greko Master Coffee Stove
34.42€/pc.
 
34.42€
 
Add
 

IZZY
Izzy Hair Dryer Procare With Blow Dryer 2600W
34.90€/pc.
 
34.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Suitcase Trolley Large 28 cm
35.00€/pc.
 
35.00€
 
Add
 

HOT WHEELS
Easter Candle Hot Wheels City Shark Attack Track For 4+ Years
35.00€/pc.
 
35.00€
 
Add
 

PLAYMOBIL
Playmobil Animal & Friends Balloon Flight For 4 to 10 Years
35.00€/pc.
 
35.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VAPONA
Vapona Insect Repellent Body Spray 100 ml
35.40€/L
 
3.54€
 
Add
 

 
Plastic spreader 20 m
35.90€/pc.
 
35.90€
The product is delivered unassembled and includes assembly instructions.
Add
 

ANNA RISK
Anna Riska Pillow Memory Foam Visco-Elastic 60 x 40 x 12 cm
35.90€/pc.
 
35.90€
 
Add
 

ARIASANA
Ariasana Aero Moisture Collector Device 450 gr
36.67€/kg
 
16.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Embossed blanket Versace 220 x 240 cm
36.80€/pc.
 
36.80€
 
Add
 

ZITA TOYS
Zita Toys Workbench Large
36.90€/pc.
 
36.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

VAPONA
Vapona Zero Insect Repellent Body Lotion 100 ml
37.70€/L
 
3.77€
 
Add
 

 
Wooden Two Storey House With Furniture
37.80€/pc.
 
37.80€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

IZZY
Izzy Straightening Steam Hair Press Stream Pro 65W
37.90€/pc.
 
37.90€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AROXOL
Aroxol Care & Protect Coconut Insect Repellent Body Lotion 100 ml
38.60€/L
 
3.86€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AROXOL
Aroxol Care & Protect Insect Repellent Body Spray 100 ml
38.60€/L
 
3.86€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

 
Wooden desk with black metal frame 120 x 60 x 71 cm
39.00€/pc.
 
39.00€
The product is delivered unassembled and includes assembly instructions.
Products are delivered curbside.
Add
 

GLADE
Glade Limited Edition Perfumed Candle Warm Apple Pie 204 gr
39.71€/kg
 
8.10€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AUTAN
Autan Insect Repellent Body Lotion Family Care 2 x 100 ml
39.75€/L
 
7.95€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AUTAN
Autan Instect Repellent Body Spray Family Care 2 x 100 ml
39.75€/L
 
7.95€
 
Add
 

ANKOR
Ankor StickVacuum Cleaner 2 In 1 Grey 550W
39.90€/pc.
 
39.90€
 
Add
 

ANNA RISK
Anna Riska Duvet Velour Quilt Double
39.90€/pc.
 
39.90€
 
Add
 

PLAYMOBIL
Playmobil City Action Ambulance With Rescuers For 4 To 10 Years Old
40.00€/pc.
 
40.00€
 
Add
 

PLAYMOBIL
Playmobil Money Transfer Vehicle For 4 To 10 Years
40.00€/pc.
 
40.00€
 
Add
 

PLAYMOBIL
Playmobil Florist For 4+ Years
40.00€/pc.
 
40.00€
 
Add
 

PLAYMOBIL
Playmobil Sea Police Chase For 4-10 Years
40.00€/pc.
 
40.00€
 
Add
 

PLAYMOBIL
Playmobil Amusement Park For 4 To 10 Years
40.00€/pc.
 
40.00€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

UHU
UHU General Purpose Adhesive 35 ml
42.86€/L
 
1.50€
 
Add
 
Hot Suggestions Hot Suggestions

AROXOL
Aroxol Care & Protect Insect Repellent Body Lotion Aloe Vera 100 ml
43.50€/L
 
4.35€
 
Add
 

 
Barbeque Barbeque Charcoal Grill Round 46 x 67 cm
44.80€/pc.
 
44.80€
 
Add
 

CAMEL
Camel Shoe Polish Brown 75 ml
45.33€/L
 
3.40€
 
Add
 

CAMEL
Camel Shoe Polish Black 75 ml
45.33€/L
 
3.40€
 
Add
 

GLADE
Glade Perfumed Candle Anti Tabac 112 gr
45.36€/kg
 
5.08€
 
Add
 

IZZY
Izzy Pot 26 cm
47.00€/pc.
 
47.00€
 
Add
 

 
Linear Closet Plastic double wardrobe with shelf 68 x 39 x 90 cm
48.00€/pc.
 
48.00€
The product is delivered unassembled and includes assembly instructions.
Products are delivered curbside.
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved