Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

VEGAN CORNER

302 products
Labels:
Brands:
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

TSANOS
Tsanos Breadsticks With Olive Oil Whole Wheat Vegan 120 gr
13.17€/kg
 
1.58€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

TSANOS
Tsanos Multigrain Breadsticks With Olive Oil Vegan 120 gr
13.17€/kg
 
1.58€
 
Add
 
Vegan Vegan

BECEL
Becel Pro Activ Margarine With Olive Oil Vegan 450 gr
13.29€/kg
 
5.98€
 
Add
 

KELLOGG'S
Kellogg's Coco Pops Cereal Choco 330 gr
13.58€/kg
 
4.48€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Cookies With Cocoa Vegan Gluten Free 200 gr
13.60€/kg
 
2.72€
 
Add
 
Vegan Vegan

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Flavored Pizza Pies No Added Sugar Vegan 70 gr
14.00€/kg
 
0.98€
 
Add
 
Vegan Vegan

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Oregano Potatoes Sugar Free Vegan 70 gr
14.00€/kg
 
0.98€
 
Add
 
Vegan Vegan

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Pita Chips Mediterranean No Sugar Added Vegan 70 gr
14.00€/kg
 
0.98€
 
Add
 
Vegan Vegan

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Pita Chips Natural No Sugar Added Vegan 70 gr
14.00€/kg
 
0.98€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

CRISPY KING
Crispy King Rice Krispies Super Seeds Vegan Gluten Free 100 gr
14.00€/kg
 
1.40€
 
Add
 
Vegan Vegan

PALIRIA
Paliria Giants Yahni Vegan 200 gr
14.40€/kg
 
2.88€
 
Add
 
Vegan Vegan

HARIBO
Haribo Pasta Fruit Vegan 160 gr
14.63€/kg
 
2.34€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

TSAKIRIS
Tsakiris Chips Sticks With Salt Vegan Gluten Free 130 gr
15.23€/kg
 
1.98€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

MACEDONIAN
Macedonian Halva Vanilla Vegan Gluten Free 400 gr
15.45€/kg
 
6.18€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

MACEDONIAN
Macedonian Halva Cocoa Vegan Gluten Free 400 gr
15.45€/kg
 
6.18€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ESTI
Esti Plant Based Sausage Vegan Gluten Free 200 gr
15.50€/kg
 
3.10€
 
Add
 
Vegan Vegan

EDEM
Edem Peppers In Brine Vegan 170 gr
15.53€/kg
 
2.64€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

AGRINO
Agrino Rice Rice Cakes Gluten Free Vegan 100 gr
15.70€/kg
 
1.57€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

AGRINO
Agrino Rice Cakes Classic Vegan Gluten Free 100 gr
15.70€/kg
 
1.57€
 
Add
 
Vegan Vegan

EDEM
Edem Medium Gherkins In Brine Vegan 185 gr
16.11€/kg
 
2.98€
 
Add
 
Vegan Vegan

PALIRIA
Paliria Dumplings Yalanji Vegan 200 gr
16.40€/kg
 
3.28€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

MACEDONIAN
Macedonian Halva With Almonds Vegan Gluten Free 400 gr
17.13€/kg
 
6.85€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

KNORR
Knorr Homemade Vegetable Broth Vegan Gluten Free 8 x 28 gr
17.14€/kg
 
3.84€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ESTI
Esti Plant Based Ham Slices Vegan Gluten Free 100 gr
17.20€/kg
 
1.72€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

OLYMPOS
Olympos Almond Cream Vegan Gluten Free 200 gr
17.45€/kg
 
3.49€
 
Add
 
Vegan Vegan

SKITTLES
Skittles Crazy Sours Fruit Flavoured Candies Vegan 136 gr
17.50€/kg
 
2.38€
 
Add
 
Vegan Vegan

SKITTLES
Skittles Fruits Fruit Flavoured Candies Vegan 136 gr
17.50€/kg
 
2.38€
 
Add
 
Vegan Vegan

EDEM
Edem Green Sliced Olives Vegan 340 gr
17.78€/kg
 
3.20€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Lactose free Lactose free

VIOLIFE
Violife Pant Based Creamy Spread Lactose Free Vegan Gluten Free 150 gr
17.93€/kg
 
2.69€
 
Add
 
Vegan Vegan

EDEM
Edem Pitted Green Olives In Brine Vegan 170 gr
18.24€/kg
 
3.10€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

BARILLA
Barilla Pesto Basilico Sauce Vegan Gluten Free 195 gr
18.72€/kg
 
3.65€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Lactose free Lactose free

VIOLIFE
Violife Plant Based Flavour Gouda Slices Lactose Free Vegan Gluten Free 140 gr
19.14€/kg
 
2.68€
 
Add
 
Vegan Vegan

EDEM
Edem Kalamata Olives In Slices Vegan 180 gr
19.33€/kg
 
3.48€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Sushi Ginger Vegan Gluten Free 190 gr
19.47€/kg
 
3.70€
 
Add
 
Vegan Vegan

ELITE
Elite Melba Toast Rusks Round Starchy Vegan 110 gr
19.91€/kg
 
2.19€
 
Add
 
Vegan Vegan

GARDEN GOURMET
Garden Gourmet Plant Based Meatballs Vegan 300 gr
19.93€/kg
 
5.98€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

TSAKIRIS
Tsakiris Chips Sticks With Salt Vegan Gluten Free 105 gr
20.00€/kg
 
2.10€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

KNORR
Knorr Homemade Vegetable Broth Vegan Gluten Free 4 x 28 gr
20.09€/kg
 
2.25€
 
Add
 
Vegan Vegan

ELITE
Elite Melba Toast Vegan Starchy Toast 100 gr
20.80€/kg
 
2.08€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved