Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

VEGAN CORNER

302 products
Labels:
Brands:
Vegan Vegan

JOTIS
Jotis Mashed Potatoes With Sweet Potato & Carrot Vegan 125 gr
20.80€/kg
 
2.60€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

MACEDONIAN
Macedonian Halva With Chocolate & Strawberries Vegan Gluten Free 250 gr
20.80€/kg
 
5.20€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ESTI
Esti Plant Based Meatballs Vegan 225 gr
21.29€/kg
 
4.79€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ESTI
Esti Plant Based Burger Vegan 220 gr
21.77€/kg
 
4.79€
 
Add
 
Vegan Vegan

ELITE
Elite Melba Toast Wholemeal Vegan Toast 100 gr
21.90€/kg
 
2.19€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

MACEDONIAN
Macedonian Tahini Dessert With Vanilla Stevia Vegan Gluten Free 200 gr
21.90€/kg
 
4.38€
 
Add
 
Vegan Vegan

GARDEN GOURMET
Garden Gourmet Plant Based Schnichel Vegan 270 gr
22.15€/kg
 
5.98€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

AGRINO
Agrino Rice Chips Aegean Herbs Vegan Gluten Free 60 gr
22.33€/kg
 
1.34€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

AGRINO
Agrino Rice Chips Creamy Mushroom Vegan Gluten Free 60 gr
22.33€/kg
 
1.34€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

AGRINO
Agrino Rice Chips Humus Vegan Gluten Free 60 gr
22.33€/kg
 
1.34€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

AGRINO
Agrino Rice Chips Rice Ketchup Vegan Gluten Free 60 gr
22.33€/kg
 
1.34€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

AGRINO
Agrino Rice Chips Sour Cream & Onion Vegan Gluten Free 60 gr
22.33€/kg
 
1.34€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

MACEDONIAN
Macedonian Tahini Dessert With Chocolate Stevia Vegan Gluten Free 200 gr
22.85€/kg
 
4.57€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

IFANTIS
Ifantis Salad Guacamole Vegan Gluten Free 200 gr
23.10€/kg
 
4.62€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Rusks Vegan Gluten Free 165 gr
23.45€/kg
 
3.87€
 
Add
 
Vegan Vegan

BEN & JERRY'S
Ben & Jerry's Ice Cream Chocolate Fudge Brownie Non Dairy Vegan 387 gr 465 ml
23.45€/kg
 
9.05€
 
Add
 
Vegan Vegan

EDEM
Edem Kalamata Olive Paste Vegan 135 gr
24.07€/kg
 
3.25€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

TSAKIRIS
Tsakiris Chips Sticks With Salt Vegan Gluten Free 60 gr
24.17€/kg
 
1.45€
 
Add
 
Vegan Vegan

EDEM
Edem Green Olives Stuffed With Almond & Pepper Vegan 180 gr
24.44€/kg
 
4.40€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HEALTHY HABITS
Healthy Habits Almond Butter Vegan 180 gr
24.89€/kg
 
4.48€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

NUTRI VALLEY
Nutri Valley Rice Cake With Dark Chocolate Vegan Gluten Free 72 gr
25.83€/kg
 
1.86€
 
Add
 
Vegan Vegan

KNORR
Knorr Soup With ABC Pasta & Vegetables Vegan 82 gr
27.44€/kg
 
2.25€
 
Add
 
Vegan Vegan

GARDEN GOURMET
Garden Gourmet Plant Based Burger Vegan 226 gr
28.32€/kg
 
6.40€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

ISOSTEVIA
Isostevia Sweetener With Stevia In Powder Vegan Gluten Free 150 gr
29.33€/kg
 
4.40€
 
Add
 
Biological Biological Vegan Vegan

BIONA ORGANIC
Biona Organic Cold Pressed Coconut Oil Organic Vegan 400 gr
36.65€/kg
 
14.66€
 
Add
 
Biological Biological Vegan Vegan

KNORR
Knorr Vegetable Broth Cubes Organic Vegan 60 gr
39.00€/kg
 
2.34€
 
Add
 
Vegan Vegan

EDEM
Edem Caper Buds Vegan 60 gr
41.33€/kg
 
2.48€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

ISOSTEVIA
Isostevia Liquid Sweetener With Stevia Vegan Gluten Free 60 ml
52.67€/L
 
3.16€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Nori For Sushi 5 Sheets Gluten Free Vegan 14 gr
178.57€/kg
 
2.50€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved