Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

VEGAN CORNER

302 products
Labels:
Brands:
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Cream Crackers Biscuits Multigrain Vegan 195 gr
8.15€/kg
 
1.59€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

MACEDONIAN
Macedonian Halvah With Almonds Vegan Gluten Free
8.16€/kg
 
4.08€/500gr
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HELLMANN'S
Hellmann's Mustard Soft Vegan 250 gr
8.20€/kg
 
2.05€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HELLMANN'S
Hellmann's Mustard Spicy Vegan 250 gr
8.20€/kg
 
2.05€
 
Add
 
Vegan Vegan

STERGIOU FAMILY
Stergiou Family Sweet Mini Brioche With Raisins Vegan 290 gr
8.21€/kg
 
2.38€
 
Add
 
Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Biscuits Digestive Sugar Free Vegan 250 gr
8.24€/kg
 
2.06€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

BARBA STATHIS
Barba Stathis Vegetable Meatballs With Naxos Potatoes Vegan Gluten Free 420 gr
8.29€/kg
 
3.48€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Cream Crackers Wheat Biscuits Sugar Free Vegan 165 gr
8.36€/kg
 
1.38€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Cream Crackers Biscuits With Carob Vegan 190 gr
8.37€/kg
 
1.59€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles Asian Vegetables 3' Vegan 87 gr
8.39€/kg
 
0.73€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles With Beef 3΄ Vegan 87 gr
8.39€/kg
 
0.73€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles With Peking Duck 3' Vegan 87 gr
8.39€/kg
 
0.73€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles Grilled Shrimp 3' Vegan 87 gr
8.39€/kg
 
0.73€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

KALAMATA PAPADIMITRIOU
Kalamata Papadimitriou Balsamic Vinegar Vegan Gluten Free 250 ml
8.56€/L
 
2.14€
 
Add
 
Biological Biological Vegan Vegan

EVERGREEN
Evergreen Coconut Sugar Organic Vegan 250 gr
8.80€/kg
 
2.20€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

AGRINO
Agrino QuickDeli Rice Mexican Vegan Gluten Free Rice 250 gr
8.80€/kg
 
2.20€
 
Add
 
Vegan Vegan

VITAM
Vitam Margarine Soft Vegan 200 gr
8.90€/kg
 
1.78€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

TSAKIRIS
Tsakiris Chips With Salt Vegan Gluten Free 140 gr
8.93€/kg
 
1.25€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Traditional Rusks With 6 Cereals Vegan 240 gr
8.96€/kg
 
2.15€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Traditional Rusks With Sesame Vegan 240 gr
8.96€/kg
 
2.15€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Traditional Choriatikes Rusks With Carob Vegan 240 gr
8.96€/kg
 
2.15€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Wholegrain Traditional Rusks Vegan 240 gr
8.96€/kg
 
2.15€
 
Add
 
Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Breadsticks Macedonian Wholemeal Vegan 200 gr
9.00€/kg
 
1.80€
 
Add
 
Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos BWheat Breadsticks Vegan 200 gr
9.00€/kg
 
1.80€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

MAKEDONIKO
Makedoniko Tahini With Orange Vegan Gluten Free 350 gr
9.06€/kg
 
3.17€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Lactose free Lactose free

ALPRO
Alpro Cooking Soy Cooking Cream Lactose Free Vegan Gluten Free Cooking Cream 250 ml
9.12€/L
 
2.28€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PALIRIA
Paliria Fava with Onions & Lemon Juice Vegan 280 gr
9.21€/kg
 
2.58€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

IFANTIS
Ifantis Falafel Vegan 410 gr
9.32€/kg
 
3.82€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

MAKEDONIKO
Makedoniko Tahini With Cocoa Vegan Gluten Free 350 gr
9.34€/kg
 
3.27€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

HELLENIC FARMS
Nuttrie Plant Based Gouda Flavour Slices Vegan Gluten Free 200 gr
9.50€/kg
 
1.90€
 
Add
 
Vegan Vegan

EDEM
Edem Medium Gherkins In Brine Vegan 410 gr
9.51€/kg
 
3.90€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

AGRINO
Agrino QuickDeli White & Red Quinoa Vegan Gluten Free 250 gr
9.60€/kg
 
2.40€
 
Add
 
Vegan Vegan

AGRINO
Agrino QuickDeli Taboule & Quinoa Vegan 250 gr
9.60€/kg
 
2.40€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

MAKEDONIKO
Makedoniko Tahini With Stevia Vegan Gluten Free 330 gr
9.61€/kg
 
3.17€
 
Add
 
Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Cream Crackers Rye Biscuits Vegan 5 x 47 gr
9.70€/kg
 
2.28€
 
Add
 
Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Thins Wholemeal Vegan Crispbreads 250 gr
9.80€/kg
 
2.45€
 
Add
 
Vegan Vegan

JOTIS
Jotis Mashed Potatoes Vegan 2 x 125 gr
9.84€/kg
 
2.46€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

MAKEDONIKO
Makedoniko Tahini With Chios Mastic Vegan Gluten Free 350 gr
10.00€/kg
 
3.50€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved