Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

VEGAN CORNER

302 products
Labels:
Brands:
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KYKNOS
Kyknos Sauce Top Down BBQ Vegan Gluten Free 370 gr
4.92€/kg
 
1.82€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KYKNOS
Kyknos Basil Sauce Gluten Free Vegan 350 gr
4.94€/kg
 
1.73€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KYKNOS
Kyknos Sauce Napolitana Gluten Free Vegan 350 gr
4.94€/kg
 
1.73€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

FYTRO
Fytro Crispy Cereal Bites With Whole Grain Oats & Chocolate Vegan 375 gr
4.96€/kg
 
1.86€
 
Add
 
Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos German Type Wholemeal Bread in Slices Vegan 500 gr
4.96€/kg
 
2.48€
 
Add
 
Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Bread German Type Multigrain Sliced Vegan 500 gr
4.96€/kg
 
2.48€
 
Add
 
Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Bread German Type Rye Sliced Bread Vegan 500 gr
4.96€/kg
 
2.48€
 
Add
 
Biological Biological Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HEINZ
Heinz Ketchup Organic Vegan 580 gr
4.97€/kg
 
2.88€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HELLMANN'S
Hellmann's Ketchup Classic Top Down Vegan 850 gr
5.01€/kg
 
4.26€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KYKNOS
Kyknos Tomato Sauce With Mushrooms Gluten Free Vegan 350 gr
5.23€/kg
 
1.83€
 
Add
 
Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Rusks Wheat Vegan 255 gr
5.25€/kg
 
1.34€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

BARBA STATHIS
Barba Stathis Choose Oatmeal With Vegetables Vegan 400 gr
5.35€/kg
 
2.14€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ALFA
Alfa Grass Pie Crumbled Pie Pelion Vegan 850 gr
5.51€/kg
 
4.68€
 
Add
 
Vegan Vegan

ALFA
Alfa Tortillas Classic Vegan 6 Pieces 370 gr
5.54€/kg
 
2.05€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

HELLMANN'S
Hellmann's Ketchup Classic Top Down Vegan 550 gr
5.56€/kg
 
3.06€
 
Add
 
Vegan Vegan

MCCAIN
Mc Cain Potatoes Mediterranean Vegan 750 gr
5.71€/kg
 
4.28€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

BARBA STATHIS
Barba Stathis Choose Chickpeas With Vegetables Vegan 400 gr
5.73€/kg
 
2.29€
 
Add
 
Vegan Vegan

CHRYSSI ZYMI
Chryssi Zymi with Cream of Semigold Vegan 800 gr
5.86€/kg
 
4.69€
 
Add
 
Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Wheat Rusks Without Added Salt & Sugar Vegan 4 x 80 gr
5.94€/kg
 
1.90€
 
Add
 
Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Digestive Biscuits Vegan 2 x 250 gr
5.96€/kg
 
2.98€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Coconut Milk Vegan Gluten Free 400 ml
6.00€/L
 
2.40€
 
Add
 
Vegan Vegan

ALFA
Alfa Tortillas Grilled Vegan 6 Pieces 370 gr
6.05€/kg
 
2.24€
 
Add
 
Vegan Vegan

ALFA
Alfa Buugatsa Thessaloniki with Cream Vegan 800 gr
6.06€/kg
 
4.85€
 
Add
 
Vegan Vegan

JOTIS
Jotis Mix For Crepes Vegan 300 gr
6.17€/kg
 
1.85€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Almond Fruit Almond Vegetable Dessert Lactose Free Vegan Gluten Free 150 gr
6.20€/kg
 
0.93€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

KYKNOS
Kyknos Mayonnaise Vegan Gluten Free 250 ml
6.20€/L
 
1.55€
 
Add
 
Vegan Vegan

BECEL
Becel Light Vegan 400 gr
6.23€/kg
 
2.49€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Coconut Cream Gluten Free Vegan 400 ml
6.30€/L
 
2.52€
 
Add
 
Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Rye Rusks No added Salt & Sugar Vegan 4 x 80 gr
6.34€/kg
 
2.03€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Almond Dessert with Plum & Oats Lactose Free Vegan 150 gr
6.40€/kg
 
0.96€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Almond Fruit Almond Vegetable Dessert Myrtle Lactose Free Vegan Gluten Free 150 gr
6.40€/kg
 
0.96€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Almond Lactose, Vegan & Gluten Free Dessert with Strawberry 150 gr
6.40€/kg
 
0.96€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Lactose free Lactose free

ALPRO
Alpro Dark Chocolate Soy Dessert Dark Chocolate Lactose Free Vegan Gluten Free 4 x 125 gr
6.44€/kg
 
3.22€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Lactose free Lactose free

ALPRO
Alpro Soy Dessert Vanilla Lactose-Free Vegan Gluten-Free 4 x 125 g
6.44€/kg
 
3.22€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HELLMANN'S
Hellmann's Ketchup With Stevia Top Down Vegan 465 gr
6.58€/kg
 
3.06€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HELLMANN'S
Hellmann's Ketchup Ketchupito Vegan 460 gr
6.65€/kg
 
3.06€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Lactose free Lactose free

INSIDE
Sisinni Hazelnut Cocoa Cream With Hazelnut Lactose Free Vegan Gluten Free 400 gr
6.75€/kg
 
2.70€
 
Add
 
Vegan Vegan

FYTRO
Fytro Oat Bran Vegan 500 gr
6.84€/kg
 
3.42€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved