Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

VEGAN CORNER

302 products
Labels:
Brands:
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free Price Reduction Price Reduction

ALPRO
Alpro Vegetable Soy Beverage Lactose Free Vegan Sugar Free Gluten Free 1 lt
2.78€/L
 
2.78€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free Price Reduction Price Reduction

ALPRO
Alpro Plant Based Almond Drink Lactose Free Vegan Gluten Free 1 lt
2.83€/L
 
2.83€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free Price Reduction Price Reduction

ALPRO
Alpro Plant Based Drink Almond Lactose Free Vegan Sugar Free Gluten Free 1 lt
2.83€/L
 
2.83€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free Price Reduction Price Reduction

ALPRO
Alpro Vegetable drink Oat & Almond Lactose Free Vegan 1 lt
2.83€/L
 
2.83€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KYKNOS
Kyknos Pizza Sauce Vegan Gluten Free 400 gr
2.90€/kg
 
1.16€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Lactose free Lactose free

DELTA
Delta Plant Based Beverage Almond Lactose Free Gluten Free Vegan 1 lt
2.95€/L
 
2.95€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

DELTA
Delta Plant Based Almond Drink Sugar Free Vegan Gluten Free 1 lt
2.95€/L
 
2.95€
 
Add
 
Vegan Vegan Lactose free Lactose free

DELTA
Delta Plant Based Beverage Oat & 3 Super Seeds No Added Sugar Lactose Free Vegan 1 lt
2.95€/L
 
2.95€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Geusi 2 Wheat Toast Bread Vegan 325 gr
3.02€/kg
 
0.98€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free Price Reduction Price Reduction

ALPRO
Alpro Vegetable Coconut Drink Lactose Free Vegan Sugar Free Gluten Free 1 lt
3.02€/L
 
3.02€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

MELISSA
Melissa Spaghetti Carrot Vegan 400 gr
3.05€/kg
 
1.22€
 
Add
 
Vegan Vegan

FYTRO
Fytro Brown Raw Sugar Vegan 500 gr
3.16€/kg
 
1.58€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free Price Reduction Price Reduction

ALPRO
Alpro Vegetable Drink Vanilla Lactose Free Vegan Gluten Free 1 lt
3.21€/L
 
3.21€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free Price Reduction Price Reduction

ALPRO
Alpro Vegetable Chocolate Lactose Free Chocolate Drink Vegan Gluten Free 1 lt
3.21€/L
 
3.21€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free Price Reduction Price Reduction

ALPRO
Alpro Vegetable Drink Dark Chocolate Lactose Free Vegan Gluten Free 1 lt
3.22€/L
 
3.22€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Lactose free Lactose free

DELTA
Delta Plant Based Coconut Beverage No Added Sugar Lactose Free Vegan Gluten Free 1 lt
3.22€/L
 
3.22€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free Price Reduction Price Reduction

ALPRO
Alpro Protein Vegetable Soy Beverage Chocolate Lactose Free Vegan Gluten Free 1 lt
3.24€/L
 
3.24€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KYKNOS
Kyknos Ketchup Top Down Hot Vegan Gluten Free Ketchup 560 gr
3.25€/kg
 
1.82€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KYKNOS
Kyknos Ketchup Top Down Vegan Gluten Free Ketchup 560 gr
3.25€/kg
 
1.82€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Lactose free Lactose free

ALPRO
Alpro Plant Based Drink Matcha Coconut Lactose Free Vegan Gluten Free 1 lt
3.45€/L
 
3.45€
 
Add
 
Vegan Vegan Lactose free Lactose free

DELTA
Delta Protein Plus Plant Based Oat Drink With Berries & Cocoa No Added Sugar Lactose Free Vegan 1 lt
3.48€/L
 
3.48€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

FYTRO
Fytro Muesli Sugar Free Vegan 500 gr
3.50€/kg
 
1.75€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Traditional Choriano Toast Bread Wholemeal With Rye Vegan 500 gr
3.56€/kg
 
1.78€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Traditional Choriano Toast Bread With 6 Cereals Vegan 500 gr
3.56€/kg
 
1.78€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Traditional Choriano Toast Bread Multigrain Vegan 540 gr
3.65€/kg
 
1.97€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KYKNOS
Kyknos Sauce Top Down BBQ Vegan Gluten Free Sauce 560 gr
3.68€/kg
 
2.06€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KYKNOS
Kyknos Ketchup Vegan Gluten Free 330 gr
3.82€/kg
 
1.26€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Super Rondo Cookies Stuffed With Chocolate Vegan 500 gr
3.88€/kg
 
1.94€
 
Add
 
Vegan Vegan

FYTRO
Fytro Vegan Oatmeal 500 gr
3.94€/kg
 
1.97€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Geusi 2 Wholemeal Toast Bread Vegan 325 gr
4.25€/kg
 
1.38€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KYKNOS
Kyknos Ketchup Top Down 0% Vegan Sugar Free Gluten Free 550 gr
4.25€/kg
 
2.34€
 
Add
 
Vegan Vegan

MCCAIN
Mc Cain Potatoes Tradition Vegan 1 kg
4.28€/kg
 
4.28€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ALFA
Alfa Fine Vegetable Rolls with Cheese Vegan 450 gr
4.31€/kg
 
1.94€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Dikoko Wholemeal Toast Bread Vegan 500 gr
4.42€/kg
 
2.21€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

MCCAIN
Mc Cain Crispy Onion Rings Picker's Vegan 350 gr
4.51€/kg
 
1.58€
 
Add
 
Vegan Vegan

FYTRO
Fytro Black Sugar Vegan 500 gr
4.52€/kg
 
2.26€
 
Add
 
Vegan Vegan

MCCAIN
Mc Cain Potatoes Golden Long Vegan 1 kg
4.65€/kg
 
4.65€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KYKNOS
Kyknos Ketchup Top Down 0% Vegan Sugar Free Gluten Free 360 gr
4.69€/kg
 
1.69€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KYKNOS
Kyknos Ketchup 0% Vegan Sugar Free Gluten Free 320 gr
4.88€/kg
 
1.56€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved