Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

VEGAN CORNER

302 products
Labels:
Brands:
Vegan Vegan

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Rice For Sushi Vegan 500 gr
6.90€/kg
 
3.45€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

FYTRO
Fytro Corn Waffers Gluten Free Vegan 110 gr
6.91€/kg
 
0.76€
 
Add
 
Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Digestive Cookies 35% Less Fat Vegan 250 gr
7.00€/kg
 
1.75€
 
Add
 
Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Digestive Vegan Biscuits 250 gr
7.00€/kg
 
1.75€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Asian Vegetables With Pineapple Vegan Gluten Free 330 gr
7.03€/kg
 
2.32€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HELLMANN'S
Hellmann's Classic Ketchup Top Down Vegan 272.5 gr
7.07€/kg
 
1.93€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HELLMANN'S
Hellmann's Mustard Soft Vegan 500 gr
7.10€/kg
 
3.55€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HELLMANN'S
Hellmann's Mustard Spicy Vegan 500 gr
7.10€/kg
 
3.55€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

MACEDONIAN
Macedonian Halva Vanilla Vegan Gluten Free
7.11€/kg
 
3.56€/500gr
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

MACEDONIAN
Macedonian Halva With Peanuts Vegan Gluten Free
7.11€/kg
 
3.56€/500gr
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

MACEDONIAN
Macedonian Halva Cocoa Vegan Gluten Free
7.11€/kg
 
3.56€/500gr
 
Add
 
Vegan Vegan

VITAM
Vitam Margarine Soft Vegan 800 gr
7.23€/kg
 
5.78€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

KALAMATA PAPADIMITRIOU
Kalamata Papadimitriou Mustard Soft Vegan Gluten Free Mustard 300 gr
7.27€/kg
 
2.18€
 
Add
 
Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Digestive Cookies Sugar Free Vegan 2 x 250 gr
7.28€/kg
 
3.64€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

VITAM
Vitam Margarine Soft Light Vegan 225 gr
7.29€/kg
 
1.64€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan

ALPRO
Alpro Soy Dessert Peach Vegan 500 gr
7.30€/kg
 
3.65€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Lactose free Lactose free

ALPRO
Alpro Soy Dessert Blueberry Gluten Free Gluten Free Lactose 500 gr
7.30€/kg
 
3.65€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Lactose free Lactose free

ALPRO
Alpro Gluten Free Gluten Free Lactose Free Soy Dessert Cherry 500 gr
7.30€/kg
 
3.65€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Lactose free Lactose free

ALPRO
Alpro Soya Dessert Strawberry Lactose Free Vegan Gluten Free 500 gr
7.30€/kg
 
3.65€
 
Add
 

MARATA
Marata Tahini With Cocoa Vegan 350 gr
7.37€/kg
 
2.58€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

LOTUS
Lotus Biscoff Biscuit Spread Vegan 400 gr
7.40€/kg
 
2.96€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

FYTRO
Fytro Apricot Jam Vegan Gluten Free 280 gr
7.57€/kg
 
2.12€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

FYTRO
Fytro Strawberry Jam Vegan Gluten Free 280 gr
7.57€/kg
 
2.12€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

FYTRO
Fytro Rice Waffers Vegan Gluten Free 100 gr
7.60€/kg
 
0.76€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HAITOGLOU FAMILY FOODS
Haitoglou Family Foods Peanut Butter Crunchy Vegan Gluten Free 350 gr
7.60€/kg
 
2.66€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HAITOGLOU FAMILY FOODS
Haitoglou Family Foods Peanut Butter Soft Vegan Gluten Free 350 gr
7.60€/kg
 
2.66€
 
Add
 
Vegan Vegan

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Cream Crackers Wholegrain Rye Biscuits Vegan 3 x 175 gr
7.60€/kg
 
3.99€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

KOLIOS
Kolios White Pastry Lactose Free Vegan Gluten Free
7.64€/kg
 
1.91€/250gr
 
Add
 
Vegan Vegan

VITAM
Vitam Margarine Classic Vegan 200 gr
7.65€/kg
 
1.53€
 
Add
 
Vegan Vegan

FYTRO
Fytro Soy Minced Meat Vegan 400 gr
7.65€/kg
 
3.06€
 
Add
 
Vegan Vegan

FYTRO
Fytro Soy Kebab Vegan 400 gr
7.65€/kg
 
3.06€
 
Add
 
Biological Biological Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

MILZU
Milzu Whole Grain Oat Cereals Sugar Free Vegan Organic 300 gr
7.67€/kg
 
2.30€
 
Add
 
Vegan Vegan

EDEM
Edem Sweet Corn Vegan 285 gr
7.72€/kg
 
2.20€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HAITOGLOU FAMILY FOODS
Haitoglou Family Foods Peanut Butter Caramel Vegan Gluten Free 350 gr
7.80€/kg
 
2.73€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

HAITOGLOU FAMILY FOODS
Haitoglou Family Foods Peanut Butter With Dark Chocolate Vegan Gluten Free 350 gr
7.80€/kg
 
2.73€
 
Add
 
Vegan Vegan

VITAM
Vitam Margarine Soft Vegan 400 gr
7.88€/kg
 
3.15€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Cream Crackers Wholegrain Rye Biscuits Vegan 175 gr
7.89€/kg
 
1.38€
 
Add
 
Vegan Vegan

ALFA
Alfa Kichi Traditional Pie with Spinach Pastry 800 gr
7.90€/kg
 
6.32€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Price Reduction Price Reduction

OLYMPOS
Olympos Pistachio Cream Vegan Gluten Free 200 gr
8.10€/kg
 
1.62€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved