Xalkiadakis Logo

Delivery within 24 hours

VEGAN CORNER

302 products
Labels:
Brands:
-15%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Bread For Club Sandwiches Vegan 950 gr
2.95€/kg 2.51€/kg
2.80€
2.38€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions 1+1 1+1

ALFA
Alfa Wholemeal Tortillas Vegan 6 Pieces 370 gr
5.81€/kg
 
2.15€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Krispies Sesame Vegan 200 gr
7.90€/kg 6.30€/kg
1.58€
1.26€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulo Krispies Rusk With Carob Vegan 200 gr
7.90€/kg 6.30€/kg
1.58€
1.26€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Krispies Multiseed Multigrain Without Added Sugar Vegan 200 gr
7.90€/kg 6.30€/kg
1.58€
1.26€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulou Krispies Rusk Without Added Sugar Vegan 200 gr
7.90€/kg 6.30€/kg
1.58€
1.26€
 
Add
 
-35%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

CONDITO
Condito Russian Salad Vegan Gluten Free 250 gr
9.80€/kg 6.36€/kg
2.45€
1.59€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Noodles Vegan 5 x 75 gr
8.67€/kg 6.93€/kg
3.25€
2.60€
 
Add
 
-40%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KELLOGG'S
Kellogg's Extra Cereal With Granola & Dried Red Fruit Vegan 400 gr
13.45€/kg 8.08€/kg
5.38€
3.23€
 
Add
 
-40%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KELLOGG'S
Kellogg's Extra Cereal With Granola Dried Fruits & Dry Nuts Vegan 400 gr
13.45€/kg 8.08€/kg
5.38€
3.23€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Multigrain Cookies With 4 Cereals & Cocoa Sugar Free Vegan 175 gr
11.03€/kg 8.80€/kg
1.93€
1.54€
 
Add
 
-35%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

CONDITO
Condito Farmer's Salad Vegan Gluten Free 250 gr
13.84€/kg 9.00€/kg
3.46€
2.25€
 
Add
 
-20%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Rice Noodles Stir Fry Vegan Gluten Free 225 gr
12.89€/kg 10.31€/kg
2.90€
2.32€
 
Add
 
-20%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ORIENTAL EXPRESS
Oriental Express Rice Noodles Flat Rice Noodles Vegan Gluten Free 225 gr
12.89€/kg 10.31€/kg
2.90€
2.32€
 
Add
 
-25%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

EDEM
Edem Sliced Mushrooms In Brine Vegan 210 gr
14.19€/kg 10.62€/kg
2.98€
2.23€
 
Add
 
-25%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

MEZETE
Mezete Hummus Salad With Peppers Vegan Gluten Free 215 gr
15.26€/kg 11.44€/kg
3.28€
2.46€
 
Add
 
-25%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

MEZETE
Mezete Hummus Salad With Tahini Vegan Gluten Free 215 gr
15.26€/kg 11.44€/kg
3.28€
2.46€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

BECEL
Becel Pro Activ Light Vegan 250 gr
15.92€/kg 12.72€/kg
3.98€
3.18€
 
Add
 
-25%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

JOTIS
Jotis Cocoa Powder Vegan 125 gr
17.92€/kg 13.44€/kg
2.24€
1.68€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

BECEL
Becel Pro Activ Margarine Vegan 225 gr
17.56€/kg 14.04€/kg
3.95€
3.16€
 
Add
 
-20%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

BECEL
Becel Pro Activ Margarine With Olive Oil Vegan 225 gr
18.44€/kg 14.76€/kg
4.15€
3.32€
 
Add
 
-35%
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

ESTI
Esti Plant Based Turkey Slices Vegan Gluten Free 100 gr
26.50€/kg 17.20€/kg
2.65€
1.72€
 
Add
 
-25%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KIKKOMAN
Kikkoman Soy Sauce Vegan 150 ml
29.20€/L 21.87€/L
4.38€
3.28€
 
Add
 
-25%
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

KIKKOMAN
Kikkoman Soy Sauce With Less Salt Vegan 150 ml
32.20€/L 24.13€/L
4.83€
3.62€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Almond Lactose & Gluten Free Drink 1 lt
2.12€/L
 
2.12€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Almond Lactose, Sugar & Gluten Free Drink 1 lt
2.12€/L
 
2.12€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Oat Drink Sugar & Lactose-free Vegan 1 lt
2.12€/L
 
2.12€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Oat Drink with 3 Super Seeds Lactose Free Vegan 1 lt
2.12€/L
 
2.12€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Geusi 2 Toast Bread Wheat Vegan 700 gr
2.13€/kg
 
1.49€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

OLYMPOS
Olympos Pistachio Plant Based Drink Vegan Gluten Free 1 lt
2.18€/L
 
2.18€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Oat Hazelnut Lactose-free Drink Vegan 1 lt
2.18€/L
 
2.18€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Almond Cocoa Lactose & Gluten Free Drink 1 lt
2.20€/L
 
2.20€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Almond Protein Lactose & Gluten Free Vegan Drink 1 lt
2.33€/L
 
2.33€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

MCCAIN
Mc Cain Airfryer Potatoes Vegan 600 gr
2.38€/kg
 
1.43€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

FYTRO
Fytro Wholegrain Oat Flakes Vegan 500 gr
2.46€/kg
 
1.23€
 
Add
 
Gluten free Gluten free Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free

OLYMPOS
Olympos Almond Lactose, Sugar & Gluten Free Drink 500 ml
2.60€/L
 
1.30€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Traditional Choriano Wholemeal Toast with Spelt Flour Vegan 700 gr
2.60€/kg
 
1.82€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions

PAPADOPOULOS
Papadopoulos Geusi 2 Toast Bread Wholemeal Vegan 700 gr
2.70€/kg
 
1.89€
 
Add
 
Vegan Vegan Hot Suggestions Hot Suggestions Lactose free Lactose free Price Reduction Price Reduction

ALPRO
Alpro Vegetable Oat Beverage Lactose Free Sugar Free Vegan 1 lt
2.78€/L
 
2.78€
 
Add
 
Cart

Your cart is empty

41 Stores

© 2026 Chalkiadakis all rights reserved